Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a cipőről?

Mit gondoltok erről a cipőről?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel, hogy szerintetek vegyek-e ilyet. Mert nekem már van belőle. Arra vagyok kíváncsi, hogy miféle asszociációkat indít el nálatok. Milyen benyomást tesz. Ugye meglehetősen minimalista és szokatlan az anyaghasználat is.

Kort és nemet írjatok.


[link]


[link]


[link]



2018. nov. 1. 15:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Először a trampli kifejezés ugrott be, aztán elképzeltem egy hivatásos manöken lábán, aki tud kecsesen járni. Hát szépnek nem szép, talán kényelmes, de hogy csak kivételesen szép járású és vékony lábúaknak áll jól, az biztos.Nekem nem kellene.
2018. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Metionin ***** válasza:
98%
Nekem így nem tetszik de mivel egyszerű, nem csillog stb. máson valószínűleg észre se venném az utcán. Biztos kényelmes amúgy.
2018. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem szép. Olyan, mint a kórházi zavskó, amit a lábadra kell húzni, hogy ne vigyél be semmit a cipődön.

Csak manapság divat lett minden szokatlan, új dologra ráhúzni, hogy szép meg különleges.

2018. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
egyszerű. ócska. trampli. tényleg olyan amit észre se veszel máson, de te magad nem vennéd fel (mármint nem konkrétan te ezek szerint, csak úgy általánosságban). 23l
2018. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem észre sem venném ha valakinek ilyen van a lábán.
2018. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Olyan, mint a pehelykabát, csak cipőben :D

Nekem nem annyira jön be

2018. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ugye érezzük a különbséget az utolsó válaszoló kulturált válasza és az „ócska tramplizás” között?

Utóbbi esetben kifogásolom, hogy a magas lóról jól leszólunk valamit, amiben láthatóan van munka, tetten érhető hogy tudatos tervezés eredményét látjuk. Van, hogy nem tetszik valami, de itt egyesek instant fikáznak, anélkül hogy elismernék az objektív minimumokat.

2018. nov. 2. 00:28
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó , kedves kérdező, csak a kérdésre válaszoltunk.
2018. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

“tetten érhető hogy tudatos tervezés eredményét látjuk” a tetten érhető kifejezésnek itt semmi helye nincsen, nem ilyen szövegkörnyezetben használjuk. Látszik, hogy nagyon intelligensen, nagyon nagyot szerettél volna írni, hogy megmutasd a te szuper minimal stílusodat.


A kérdésed nyilván provokatív, véleményt kérsz egy olyan cipőről, amit te állítólag már rég megvettél. Nyilván tudod, hogy nem fog mindenkinek tetszeni, sőt ez egy nagyon megosztó darab, 90%, hogy több az, akinek nem tetszik. Alig vártad, hogy leírhasd ezt az általad ütősnek, okosnak gondolt monológot, ami hemzseg a rossz megfogalmazástól.


A cipő hátulján végigfutó világosszürke csík valamint a színes nyomott márkajelzés a sarok oldalánál minden, csak nem minimal.


“TETTEN ÉRHETŐ”, hogy nagyon okosan nyilatkoztál, gratulálunk Te kis Manolo Blahnik.😃

2018. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

ha ilyet látnék valakin az utcán (már ha egyáltalán észrevenném a cipőt), ezek a gondolatok ugranának be:

- a viselője nagyon száraz vidéken élhet, és azért vett ilyen cipőt, mert nem kell az esőtől, pocsolyktól, sártól tartania

- szegény nem tudja, hogy még városi, aszfaltos környezetben sem egészséges ilyen cipőben járni. kép alapján úgy tűnik, hogy még MINIMÁLIS (:D) szintes sem tarja a lábat

-mamámnak is ilyen formájú cipője van, csak nyilván más anyagból (ami még a bokáját is tartja)

-eléggé pampós beütése van, ha nem gumis(?) anyagú lenne a talpa, akkor el tudom képzelni, hogy valaki ilyet hord otthonra.


Tudom, hogy ez nem volt kérdés, de ha engem valaki ilyennel ajándékozna meg, én csak ilyen boltba-lefutós cipőnek venném fel. Szeretem a "gyors cipőket", amibe az ember csak beledugja a lábát és már indulhat is. És igen, láttam a márkáját, de a kinézete miatt nekem nagyon ótvarnak tűnik. Ettől függetlenül biztos van olyan, aki szívesen kipróbál újdonságokat is cipők terén, de nekem se a pénztárcám, se a környezettudatos énem nem engedi, hogy csak úgy megvegyek egy ilyen darabot.

2018. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!