Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavató afterra mibe...

Szalagavató afterra mibe menjek? Mibe szokás?

Figyelt kérdés

Általába milyen ruhába szoktak menni? Nadrág/szoknya?

16/l vagyok alacsony, vékonyabb testalkatú.

Aki tud tippeket, stb legyszi írja le😊



2018. nov. 2. 14:04
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] esetleg ez a felső egy magasított derekú ilyen több gombos fekete farmerral?+ egy kisebb magassarkú
2018. nov. 2. 14:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az jo amit kuldtel.

Altalaban miniruhaban/bulifelsokben mennek a csajok.

A masik fele polo farmerral szoval igazabol mindegy :)

2018. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
akiknek a szalagavatója van, azok ballagási ruhában XD, a többiek meg szokásos partyszerelés, esetleg kicsit elegánsabb felső csajoknak, ing a srácoknak.
2018. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor az jó amit leírtam nem? Xd
2018. nov. 2. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom hol van olyan, hogy ballagasi ruhaban mennenek szalagavato afterre. A szalagavato utan mindenki leveszi es elteszi a keringo ruhat es a ballagasi ruhat es atoltozik a sajatos buliszerelesebe. Akinek a szalagavatoja van az altalaban jobban kirittyenti magat
2018. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
kedves utolsó, ha nálatok más a szokás, attól még nem kell lepontozni, nálunk mindenki ballagási ruhában megy és így tudják, kik a ballagtak és az egész osztály egy helyre szokott menni és az összes szórakozóhelyre ingyen bemehetnek ilyenkor és italkedvezményt is kapnak. lehet, nálatok máshogy van, vagy 51 éve volt a szalagavatód.
2018. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem pontoztalak le.

Es gondolom videki vagy, budapesten es a vonzaskorzeteben az eletben nem fognak beengedi semmilyen klubba azert mert elballagtal, meg kell venned a jegyet ugyanugy :)

Tavaly ballagtam..

2018. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!