Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elajandekozzam azokat a...

Elajandekozzam azokat a ruháimat, amiket nem hordok?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés ruhám van, amit szeretek, hordok is. Például van egy csomó atletam, de igazából még sosem hordtam atletat. De elvinni nem akarom, mert mi van ha egyszer majd kell. És ez a ruhaimmal is így van. Ha majd egyszer kellene, de már nem lesz, mert elajandekoztam.

Szerintetek mi legyen?


2018. nov. 3. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiszta sor. Tűzre vele. Úgy legalább haszna is lesz. -> meleg
2018. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tartsd meg.
2018. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tartsd meg, mert soha nem tudhatod, mikor lesz rá szükség. Én már többször megbántam, hogy elajándékoztam ruhákat, mert most szívesen felvenném őket. Azt hittem, már sose fogom hordani őket, de sikerült tartósan lefogynom, és az ízlésem is változtott, úgyhogy most nagyon hiányoznak.
2018. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Add el csomagban. Ha 3 evnel regebb ota all a szekrenyben, mindenkepp. Sosem lesz ra szukseged, ezt boritekolom. En mar 10 eve orizgetek nehany cuccot ami "majd jo lesz"....sosem vettem fel. Egyedul azert nem dobom ki mert vadi ujak es lett egy kislanyom aki nemsokara beleno, hatha neki tetszenek.

De sok ruhat eladtam, elajandekoztam, rokonoknak adtam v kidobtam.

2018. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!