Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek Fjallraven kanken...

Rendeltetek Fjallraven kanken táskát az internetről? Jó minőségű volt?

Figyelt kérdés
Találtam több oldalt is negyed annyiért mint az eredetiben csak nem bízom a minőségében.

2018. nov. 3. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ebayről rendeltem:) Nem olyan minőségű, mint az eredeti, de elég jól bírja:) Amiért nem olyan: nem vízálló, jobban kopik a táska színe. Amiért megéri: tökugyanúgy néz ki, tartós, bírja, ha egy kicsit jobban megtömöm cucokkal, nekem az eredeti adidas táskám színe is kopott, első ránézésre meg nem mondanád, hogy eredeti vagy hamisítvány (ez mondjuk engem nem is érdekel), nem szakadt el, jó a cipzárja. Én újra megrendelném onnan, ha ennek baja lenne... Árban ez 5 ezer volt, az eredeti ennél jóval drágább.

Viszont mostmár kb mindenkinek ilyen táskája van a tinik között, úgyhogy ez mondjuk kicsit zavar már, nem tudom, te hogy állsz ehhez:)

2018. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod!
2018. nov. 9. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!