Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fodrászok! Mi a véleményetek...

Fodrászok! Mi a véleményetek azokról a vendégekről, akik mindig változtatják a hajszínűket?

Figyelt kérdés

Már félve megyek a fodrászomhoz, nem akarom kiakasztani :D utóbbi 2-3 alkalommal már azt kérdezte hogy "marad a szín vagy valami más legyen?" Mindig át kell írni a könyvében hogy mit használt, bár volt rá példa hogy miatta kellett mert nem volt az a festék ami kellett volna.

8 éve festetem a hajam, ebből kb 6 éve vagyok nála. Másra nem bíznám a hajam, de már én érzem kínosan magam hogy mindig variálok. Tudom hogy ez a dolga, hogy eleget tegyen a kérésemnek, de mégis...


2018. nov. 4. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fodrász, de a csudába is, tényleg ez a dolga, ha mindennap más hajszínt akarsz, az is a te dolgod, megfizeted. Át kell írnia a könyvében... És? Akkor átírja, nem értem a problémát.
2018. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kifizeted, szerintem tökmindegy.
2018. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neki tökmindegy amíg rendesen fizetsz nála.
2018. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem érdekli a fodrászt.
2018. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem jelentkezz a nagycirkuszba bohócnak, ott nem fogod kínosnak érezni. Személyi fodrászod lesz :)
2018. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te érzed ezt, ha úgy látod hogy teher vagy nekik, csúnyán néznek akkor érdemes mást keresni ne neki add a pénzed.
2018. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 év alatt hányat sikerült kipróbálni amúgy, hogy 1 sem jó? Mert kb 70 belefér.
2018. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!