Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Reax 9 TR. Kellemetlen...

Dominiq Toretto kérdése:

Nike Reax 9 TR. Kellemetlen Taplnyikorgás megoldása?

Figyelt kérdés
Nike Reax 9 TR. Normál Utcai Használat közben,iszonyatosan idegesítő recsegése és talpnyikorgása van! Olyan mintha féldoboz Tictac csörögne a zsebemben amikor sétálok,(nevetséges XD ) Az üzletben ahol vásároltam,aztmondták,hogy ez nem indok a garanciális cserére,maximum elküldik bevizsgáltatni,így hát egy alternatív módszerhez folyamodva,befújtam a talp és Gumi-Rugó rész között WD40-el. Lássatok csodát pár napra el is hallgatott, az érdekelne,hogy akinek hasonló jellegű gondja volt ilyen tipusú cipővel,azok,hogyan Oldották meg tartósan ezt a problémát? (Az,hogy vettek egy másik cipőt,az nekem is megfordult a fejemben,úgyhogy más választ várnék :) )
2018. nov. 5. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet azt hiszed hogy viccelek, de nekem ugyan ez volt :D :D

Eladtam a Jófogáson.

2018. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D :D . Én még egy darabig fújkálom WD-40 el :) De többet biztosan nemveszek hasonló tipust.
2018. nov. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!