Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy aranyszinu elegans,...

Egy aranyszinu elegans, terdigero koktelruhahoz milyen szinu magassarkut lehet felvenni? Milyen tipusut, nyitott orrut, szandalt vagy csukottat?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

aranyszínű, sárga vagy barna.

Ilyenkor, őszi téli időben zárt orrú.

Nyáron, harisnya nélküli időben lehet nyitott orrú is.

2018. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nude vagy vekony pantos fekete. Minel vekonyabb, kecsesebb cipot valasztanek hozza. Utalom amikor agyonvagnak egy szep koktelruhat telitalpu, otromba szeles sarku, vastag pantos cipovel.
2018. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy nude lenne a legjobb, de feketével is szép lehet, vagy arany, bár az már lehet, hogy túl sok. Csak ne legyen otromba nagy. Olyan kis elegáns “kecses” félcipő. Vékony sarok, egy picit hegyesebb orr.

A linkelt cipőknél ne az árakat nézd, most hirtelen csak ezt találtam, csak a fazon miatt másoltam be.

[link]

[link]

[link]

2018. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyan fekete fenyes van nekem is de nagyon kenyelmetlen! :))

Van aki azt mondta hogy a fekete nem megy hozza . Meg azt hogy szandalt vegyek fel hozza mert rovidujju a ruja .... en erre : dehat tel van es harisnyat is szeretnek felvenni es amugy is csunyak a labaim harisnya nelkul .... orulet miket ki nem talalnak

2018. nov. 9. 17:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy nud szinu cipom emelttalpu , az biztos megy hozza csak az a baj hogy az orranal nyitott 2 centire , gondolom ilyenhez nem illik harisnyat felvenni.... en meg azt is siman bevallalnam :)
2018. nov. 9. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Dobj egy képet a ruháról.


Sok mindentől függ, anyaga, mennyire virít/csillog, fazon/szabás...stb.


Tervezel-e bármit pluszba viselni/felvenni mellette pl bolero, sál...stb kiegészítő vagy egyéb ruhadarab?


Ha tervezek is bármit, mindig megvan a fejemben az összhatás mit mivel érdemes kombinálni.


Lábujja sok embernek csufi ezért legalább ott legyen zárt, ha olyan a lábad.

2018. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!