Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok ajánlani Budapest...

Tudtok ajánlani Budapest területén férfi szabót?

Figyelt kérdés
Meg akarom csináltatni 1-2 ingem és jó helyeket szeretnék kérni ahol szépen dolgoznak korrekt áron.

2018. nov. 10. 13:49
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
Rá tudsz keresni mert van választék, de árban tényleg van különbség. A Gombudvarra keress rá, jó áraik vannak és láttam neten a szabót, nagyon ügyes.
2018. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Férfi szabó nem valószínű, hogy ingeket varr, Esetleg női szabót keress.
2018. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
1-es vagyok. A férfi szabó varr inget is, ujját rövidít, mérettel kisebbre vesz és szinte bármit. De készítenek akár méretre is inget.
2018. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a pipa
2018. nov. 11. 21:17
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
Érdemes rákeresned is mert hátha valamelyik neked közelebb van, és az árakat is fel szokták tenni.
2018. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Sajna a Gomudvarban ma voltam és nincs már ott az a szabó, és csak egyszerű dolgokat csinálnak. Keress rá. Vagy ha rendesebb helyen veszel, ott csinálnak méretre igazítást.
2018. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!