Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha hülyén néz ki egy...

Ez a ruha hülyén néz ki egy normál magassarkúval?

Figyelt kérdés

A képen ugye szandál van a lányon és szerintem is jól néz ki vele, viszont nem tudok szandált hordani. Nem tudok bennük normálisan menni és zavar is, ha rajtam van, mert olyan "bizonytalan" érzésem van, mintha nem lenne semmi a lábamon és nem tartaná rendesen (az összes szandállal így vagyok, a laposakkal is, szóval nem egy adott darab hibája). Úgyhogy egy normál, vagyis zárt magassarkúval tudnám felvenni, csak hát nem tudom, hogy az úgy milyen.


[link]


2018. nov. 10. 16:13
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem nézne ki hülyén.
2018. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha színben hozzá illő magassarkút választasz, tehát NEM feketét, akkor szépen fog kinézni.
2018. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól nézhet ki egy zárt cipővel is. De! Nagyon fontos, hogy ne valami platformos vastag sarkú batár cipőt vegyél fel hozzá. Ehez egy teljesen nude vagy a ruhához hasonló, púderes árnyalatú kecses, vékony sarkú cipő illik.
2018. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én vagy púder rózsaszínre vagy ezüstre gondoltam.
2018. nov. 10. 20:29
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem pont sokkal jobb lesz egy kecses, vékony sarkú, zárt cipővel! Végülis ez egy nagyon elegáns ruha, amihez harisnya illene, azt pedig nem vesszük fel szandállal. :) A pasztell vagy ezüst szín jó választás, érdemes egy ugyanolyan táskát is beszerezni hozzá.
2018. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!