Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak/fiúk! Ti felvesztek...

Férfiak/fiúk! Ti felvesztek használt ruhát?

Figyelt kérdés
Hol szoktatok vásárolni?
2018. nov. 12. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Minden nap azt veszek fel.
2018. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem, én minden nap veszek egy újat a boltban.
2018. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Turira gondolsz? Soha!

Ennyire nem vagyok igénytelen, csak újat veszek fel és csak a sajátomat.


F42

2018. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha leesik a földre. Akkor visszarakom.
2018. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha találnék egy ruhát, ami nagyon tetszik, tökéletes meg minden, akkor engem nem érdekelne, hogy használt. A másik ember is ember, nem a szennyvízaknát bélelték vele. Látok néha másokon olyan ruhát, ami nagyon megtetszik, de már nem, vagy Magyarországon egyáltalán nem árulják, hát elfogadnám, ha mondjuk, odaadná. Ettől függetlenül azokban a boltokban, ahová járni szoktam, nem árulnak használtat, szóval nem szokott rajtam használt lenni.
2018. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a haverjaim megunt ruháit el szoktam fogadni, azokat hordom. Ezenkívül mindig új ruhát veszek. Próbáltam már turkálóban is vásárolni, de nem találtam olyant, ami divatos lett volna, vagy ne látszott volna rajta, hogy használt.
2018. nov. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat!
2018. nov. 15. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!