Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Armani Jeans nak van köze...

1vadalmafa1 kérdése:

Az Armani Jeans nak van köze az eredeti Armani márkához, vagy ez csak egy utánzat cég? És ha van köze, akkor miért ennyivel olcsóbb, és miért nincs az Armani weboldalán egy db Armani Jeans megnevezésű áru sem?

Figyelt kérdés
Aki csak tippel/úgy gondolja azt szépen kérem ne írjon, én biztos válaszra lennék kíváncsi!
2018. nov. 12. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Az Armani sportosabb,hétköznapi lineja.Teljes mértékben az eredeti cég tulajdona,bár nem értem a google-be ezt miért nem lehet beírni🤔
2018. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti Armani csak egy olcsóbb fiatalosabb vonala.
2018. nov. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!


Első: -Teljesen jogos a felvetésed, kis ideig nézelődtem de 0 angol tudással inkább hagytam a dolgot, az Armani oldalán pedig egy ruhát sem làttam ebből a vonalból, ezért nem értettem hogy is van ez!

2018. nov. 13. 06:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Armaninak rengeteg vonala van. Armani Jeans, Emporio Armani, Giorgio Armani, Armani Exchange. Emporio és a Jeans megszűnt úgy tudom.
2018. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mar miert ne lenne a www.armani.com eredeti oldalon armani jeans?

Tessek, [link]

2018. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Több vonalat is futtat a cég és van ott farmer. A logo néha csak egy aláírás, néha AJ, vagy AJ Armani Jeans... Az alábbi almárkákat csinálják.


Giorgio Armani

Emporio Armani

Armani Jeans

EA7 Emporio Armani


Armani Collezioni

Armani Exchange

Armani Junior

2018. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 14. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!