Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen drágák az avonos...

Miért ilyen drágák az avonos ruhák?

Figyelt kérdés
Megéri az árát,vásárolt már innen valaki?
2018. nov. 13. 13:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy pizsama vagy egy paplan is kb 8 ezer forintnál kezdődik.
2018. nov. 13. 13:40
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Hogy a lúzereknek-akikárulják-legyen egy kis bevételük. MLM röviden.
2018. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
vannak olyan buták, akik megveszik, akkor is ha 15000 Ft-ért árulnák. de tuti csak nők vásárolnak onnan, amúgy elég rossz minőségű az összes termékük, kb. kínai szinten vannak.
2018. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Timi179 ***** válasza:
55%

Nagyon jó minőségűek és megérik az árukat! És a márkát meg kell fizetni!

Az előttem szólók hozzászólásait nem osztom....Főleg ha nem ismerik a terméjeket csak szapulják a céget.

Én használok avonos plédet,sálat, van köntösöm és pizsim is. Sajnos a ruhából rám nagy az S-es 😣 pedig sokmindent megvennék főleg hogy nekem ingyen van 😉

2018. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Avon- ruhák többsége valóban drága,de azért szerepel a katalógusban, hogy, ha esetleg van rá igény, meg lehessen rendelni.

/ Külföldön saját "ruhás-kiegészítős" katalógusa is van az Avon nak, Youtoub- on látom, mennyi mindent árulnak kozmetikumokon kívül/

Színesebbé, változatosabbá szeretnék tenni vele a kínálatot.

Szerintem van egy pár ember, aki megengedheti magának, hogy drágább holmikat is vegyen magának,és ilyenkor pl. azért választja a katalógust

1. Kényelmesen, otthonról vesz ruhát ( részletes mérettáblázat található a honlapon; valamint él a cseregarancia)

2. Viszonylag egyedi különleges darabot szeretne, és ez korlátozottabb számban gyártott, mint a butik- kínálat.


A ruhák és kiegészítők többsége kínai.

De megjegyzem: " kínai" és "kínai" között is van különbség.


Átlagfizuhoz képest nem éri meg az árát, lehet jóval olcsóbban is jó minőségű ruhát találni.


De...

Én pl. most rendeltem magamnak Karácsonyra egy szuper puha kis kék mamuszt, 2200,- Ft volt, csúszásgátlós a talpa és mosógépben is mosható. Nekem ez megérte. De majd tízezerért nem vennék pizsit.

2018. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!