Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te meg szoktál olyan ruhákat,...

Te meg szoktál olyan ruhákat, kiegészítőket is venni ami szerinted nem teljesen illik az eddigi stílusodhoz / ruhatáradba, de tetszik és kipróbálnád?

Figyelt kérdés

Mikor újdonságokat próbálsz ki akkor is ugyan olyan magabiztos vagy mint a megszokott stílusoddal?


Leginkább 18-25 éves csajszik válaszát várom 😊



2018. nov. 13. 23:09
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Olyat veszek, amit később biztosa fel is veszek, más nem is tetszik meg.
2018. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik persze, megveszem. 1-2 darab volt ami kissé szokatlan volt, de pár alkalom után megszoktam. Pl elég magas vagyok, de egyik télen vettem egy durván magas sarkú csizmát, holott szinte mindig lapos cipőben vagyok. Ennél azért aggódtam, hogy vajon mások mit szólnak hozzá hogy zsiráfként mászkálok, meg szokatlan volt magassarkúban menni, de már az egyik kedvenc lábbelim. Vagy most nemrég vettem egy bőr hatású szoknyát meg hozzá egy bodyt, pedig amúgy a farmer+póló típus vagyok, úgyhogy kissé feszengtem elsőre benne, nem is mertem így összepárosítva felvenni hanem külön-külön teszteltem őket lazább ruhadarabokkal, pedig tényleg jól áll, csak nagyon tapadós volt a szokásos öltözködésemhez képest.


23N

2018. nov. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz már 33 éves vagyok vagyis nem a kérdésben lévő korosztaly de most és akkoriban is gyakran volt (van) , hogy olyat vettem amiben bizonytalan voltam de nagyon tetszett. Érdekes hogy ezek a darabok azok amik végül maradnak :) van hogy amit tutiként veszek meg, azok lesznek azok amiket csak pakolok ide oda aztán eladom/elajandekozom.
2018. nov. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, - szoktam venni különlegesebb darabokat, amiket nem feltétlenül veszek fel minden nap, de mindig van egy olyan érzésem, hogy valamikor jól fog jönni.

Persze nem vagyok hajlandó megvenni olyan ruhát, ami nem áll tökéletesen rajtam, akármennyire tetszik.

De volt már olyan is, hogy pont egy olyan ruha tetszett meg, amiről még a fogason lóg a azt hittem, hogy esélytelen számomra.

2018. nov. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Igen, ha tetszik, jól áll és tudom hogy lesz hova és mivel felvenni. Ha ezek a feltételek megvannak akkor ugyanolyan magabiztosan veszem fel mint a meglévő ruháimat. Pl. én is alapból tornacsukás és bakancsos vagyok de tavaly vettem egy elég magas sarkú őszi cipőt, simán jó egy csomó ruhámmal. Nekem alapból kétféle megjelenésem van, van a szakadt nadrágos zenekaros pólós és a fűzős szoknyás, aszerint hogy aznap mennyit kell járkálni, mi lesz kényelmesebb. Pl. ha csak este megyek ki a házból 2 órára, akkor nem fogok szoknyával, harisnyával, fűzővel stb. pepecselni hanem felkapom a farmert meg a pólót és annyi. Egy egész napra már jobban megtérül az öltözködésbe fektetett energia.
2018. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!