Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki téli kabátot hordani,...

Ciki téli kabátot hordani, amikor a napközbeni hőmérséklet maximum 7-8 fok?

Figyelt kérdés
Csak a téli vastag, illetve egy nagyon vékony őszi kabátom van, amiben nagyon kevés bélés van, nagyjából 16-17 foknál kellemes viselni.
2018. nov. 14. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is azt veszem fel, mert úgyanúgy csak vékony őszim van még mint neked. Én a téli kabát alá még nem öltözök be annyira, mint a nagy téli hidegekben, illetve ahogy egyesek most beöltöznek az átmeneti kabátjaik alá, így nincs benne melegem.
2018. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, sőt divatos is a kabát viselése. Ha neked szükséged van rá, mert fázol, akkor meg amúgyis kit érdekel, ha ciki vagy sem. Én pl nagy hidegekben a farmer alá a pizsamanadrágomat szoktam hordani. Ciki vagy sem, kit érdekel, nekem így a jó.
2018. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha így érzed jól magad, akkor nyilván viseld. Az emberek hőérzete nagyon más, simán látok kiskabátos embereket, amikor rövidujjúban mászkálok és egyikünk sem nézi hülyének a másikat :D Vékony kabátot télen viselek, szigorúan pulóver nélkül, bár kemény fagyban lehet, hogy kellene az is... És? Én így térek el az átlagtól, te úgy. Sőt, az ember maga is lehet néha fázósabb, mint máskor. Ebben semmi ciki nincs. Akkor sem, ha egyes bunkók furán néznének rád.
2018. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, mindenki hordja azt ami jól esik neki. Mondjuk én imádom ezt az időt. Olyan 12 fokig vékony pulcsiban vagyok, 12-8 között vastagabb pulcsi, vagy széldzseki. 8 fok alatt nagykabátban.
2018. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki. Hordd azt, ami kényelmes.

Én ismerek néhány embert, akik még mindig rövidnadrágba járkálnak... komolyan. :D Szóval tényleg. Nyugodtan hordd azt, ami szeretnél.

2018. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* rövidnadrágban
2018. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. De komolyan. Olyan ruhát viselünk ami megfelel az adott időjárási körülményeknek. Most, ha holnaptól az lesz a divat, hogy rövidnadrágban mászkálunk télen (attól a kevés kivételtől eltekintve akik úgy jól érzik magukat) mindenki szopna a hidegben?:D
2018. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne ugyan ciki, ez csak Magyarországon divat, hogy az embereket cikizik valami ruha végett. Erre lehetne annyi példát írni itt ami főleg téma ilyenkor, hogy a lányok ne hordanak bakancsot a fiúk meg ne horjanak harisnyanadrágot, ezeken mindig csak nevetek. Mindenki azt hordja amit szeret és amiben jól érzi magát. Te is tegyél így. Mert fél öltözni nem bün. Csak itt gondolják egy páran azt hogy ez ciki. De ezek az emberek még gyerekek, nem tudnak gondolkodni, majd rá jönnek ők is később de akkor már lehet késő lesz nekik, mert úgy meg fáznak hogy életük végéig bánni fogják hogy hallgattak a másikra, mert ők inkább a divatot követik.
2018. nov. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát engem úgy neveltek a szüleim, hogy az időjáráshoz kell öltözködni, nem a divathoz és az évszakhoz.

Én azt se értem mikor reggel a sok divatmajom elindul szaggatott nadrágban, bokánál felhajtva... Értem hogy divat, meg menőnek kell lenni, meg most fiatalok nem érdekli őket ha ízületesek lesznek. De azt azért nem hiszem el, hogy nem fáznak...

2018. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig hidd csak el, ők is fáznak de igen inkább divatolnak meg menőznek sem mint hogy fel öltözzenek.
2018. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!