Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon hol lehet...

Piroshari kérdése:

Magyarországon hol lehet kapni régi fajta bordás harisnyanadrágot felnőtt részére?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt sehol, esetleg külföldön még lehet, Németországban.Milyen színre gondoltál?Akkor küldök linkeket, honnan tudsz rendelni.
2018. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, az utolsó link igy hangzik helyesen:

www.strumpf-walther-erlangen.de.



Én is itt rendeltem magamnak,meg az előbbi cimen is harisnyákat.Pirosat, sárgát, kéket.Jó böngészést, de nem lesz olcsó mulatság, nem akarlak elszomorítani.Egy harisnyanadrág a szállítással együtt kb.40- 45 euro/db.De nagyon jo minőségűek.

2018. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
www.strumpf-walther-erlangen.de
2018. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos itt Magyarországon nem fogsz kapni ilyen harisnyanadrágot, még talán elbujt kis butikban vagy néha piacon nagy szerencsével találsz esetleg.

Én is keresem folyamatosan mert imádom ezeket a harisnyákat, és ami a legszebb benne hogy volt fiú/férfi változata is, ugyan olyan volt mint a női csak volt rajta slicc kialakítás. A párom is nagyon szereti hordani férfi létére amikor már hideg van.

Kb 3 éve egy piaci árusnál volt pont ugyan ilyen bordázott harisnyanadrág fekete és szürke színű, egy pár darab mind el is hoztam tőle, szerencsére olyan is volt közte ami méretben pont jó volt a páromnak, meg is leptem vele, de nagyon örült neki, és én is:)!

Úgy hogy keresgess máshogy nem találsz szerintem ez biztos.

2018. dec. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszoknál van az tuti! Ők még gyártanak, és elég nagy méretben, minden színben.De tényleg!
2018. dec. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!