Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek magas derekú...

Hol vegyek magas derekú nadrágot, ha a legkissebb méret jó a derekamra, de a combomra alig tudom felerőszakolni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél olyat, ami jó a combodra, a derekát meg varrónő beszűkíti.
2018. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy öv.
2018. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az övet már kiprobaltam, de sajnos nagyon hulyen nez ki, ahogy gyuri az anyagot a derekamon, raadasul gyerek ovet kell vennem, most, hogy az elozo elszakadt, abbol pedig nagyon nehez olyat talalni, ami nem kislányos.
2018. nov. 16. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg alkatodat formálni edzéssel?
2018. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Dehát mit vártok? Amióta 2-3 éve nyakig felhúzzátok, a női test legkeskenyebb részére esik az övvonal. Ami itt nem áll el, az persze, hogy lejjebb meg alig akar feljönni, főleg, ha valaki nem zergelábú. Vegyél olyan nadrágot, aminek 5 centivel lejjebb van a teteje, abból már a testre simulós is simán fel fog jönni.
2018. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Az alakformálós válaszolónak üzenem:én például azért vagyok ugyanilyen helyzetben, mert izmos vagyok. A hasam lapos, a combom izmos. Most akkor építsem le az izmaimat? Idióta.


Én is csak azt tudom mondani, hogy keress rövidebb derekút, ami talán nem néz ki olyan hülyén övvel

2018. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress rövidebb derekút, mást nem tudsz csinálni.

Ezek a nadrágok sajnos nem az ilyen alkatú nőknek való. =( Én is ezzel küzdök..

2018. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam venni a nagyobb méretet aztán bevenni a derekát.
2018. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!