Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik lenne a legjobb cipő?

Melyik lenne a legjobb cipő?

Figyelt kérdés
Sneaker téren keresgélek, nem ez lenne az első sneakerem, szimplán csak nem tudok dönteni. 50-70 000 Ft értékben nézelődök, főleg átmeneti, kicsit strapabíróbb cipőt keresek. Általában Footshopról szoktam rendelni, de most semmit sem találok. Leginkább Adidas, de lehet Jordan, akár Puma vagy FILA is. Hozzá értő emberek véleményét/ segítségét kérem, ha van több infód vagy linked akkor írj bátran privátban.

2018. nov. 16. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Megírom ehavi 0%-os válaszomat: másnak nincs mit enni, te meg 70 ezer forintos cipőn gondolkozol és itt kérsz tanácsot? Engem ez a kérdés rendesen felbosszantott. Nem az irigység, nem adnék ki cipőre ennyit és nem is vágyom rá. Általában a drága cipők többsége bűnronda, nem tudom ki és miért akar ilyeneket hordani.
2018. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Legjobban a 95s, 97s airmaxet ajánlom, divatosak és strapabíroak, tapasztalatbol mondom. Adidas yeezy 700 sem rossz. Fila kozul nem tudok 50 felettit. Jordanből a jordan 1eket tudom ajánlani, klasszikusok. Csak jordant javarészt resellerektől tudsz venni.
2018. nov. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Ileltve első kit érdekel másnak nincs mit enni? Ez hogy jön ide? Ha az anyagi helyzet megengedi azt vesz magának amit akar, ez csak kifogás, hogy nem irigységből irtad, ha nem lennél az ilyen baromságokat nem hordanál össze. Ennyi erővel én ne egyek csirkemellet mert valaki éhezik? Barom.
2018. nov. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Jordan air-t ajánlanék ha tényleg márkásat, drágát és jót akarsz. Főleg azok a darabok lettek most divatosak (külföldön főleg) de itthon is, ahol rajta van a jordan air márkajelzés, (a labdát dobó ugró ember). Ebből jók már 35e körül is vannak. Bár ez az ár is elég ahhoz, hogy távol tartsa attól, hogy tömegcipő legyen belőle, tehát nem muszáj 50--70 közé menni. (Gondolom ezért is van ilyen magasan a küszöböd).
2018. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, igaz csak karácsony után tervezek vásárolni, de azért jó hogy már vannak támpontjaim :)
2018. nov. 19. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy keresnék egy ultraboost 4.0 triple white-ot. Nagyon ajánlom, 40 ezer környékén be lehet szerezni :D
2018. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!