Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen nadrágot...

Szerintetek egy ilyen nadrágot mennyire lehet csak magában felvenni, férfiként?

Figyelt kérdés

Szoktam konditerembe, illetve futni járni, és mivel már kezd hűvös lenni, beszereztem egy ilyen nadrágot (link lent). Szoktam látni olyat, hogy egy ilyen nadrágra még ráhúznak egy shortot is. Mivel eléggé tetszik rajta a minta, többek közt azért is ezt vettem, szerintetek fel lehet venni csak így magában is? Vagy nagyon nőies, cica nadrágos hatása lenne?



Az aláöltözék:

[link]


2018. nov. 18. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Edzésre rendes edző felszerelést vegyél.


Marvel fanokat már kezdem unni.


Én is szeretek s rajongok dolgokért, de nem hordom magamon...ez gyerekes picit.


Vannak nagyon jó szabású s kifejlesztett anyagú sportruházatok.

Amik nem csak össze vannak varrva s mintával vannak ellátva, de semmit nem tud, minőségben pedig ócska.


+ komolyan...egy google találatos link ahol sok féle van kidobálva.

Picit tanuljuk már meg kezelni a netet, ne úgy mint az öregek.


A sport ruházat sok esetben feszül a testre. Nem szakad, speciálisan kifejlesztett anyagúak s szabásúak az emberi testre megfelelően.


Nekem és a haveromnak is van edző cuccunk.

Kiket látunk srácokat a futó pályán mindegyiken feszülő sport nadrágja van.


Nem fúj be alá a hideg s nem fázunk meg leizzadtan.

Logikus nemde?☺

2018. nov. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben praktikusabb edzeni, ehhez van gatya is:

[link]

2018. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mintája nem tetszik, de amúgy simán hordhatod. Én nem venném fel a minta miatt, viszont van ugyanilyen feszülős nadrágom több is, aminek szolidabb a mintája, és azokat mindig magában hordom. Sosem veszek rá sortot, sem edzéshez, sem utcára futáshoz. :)
2018. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!