Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem egy boltból sapkát...

Rendeltem egy boltból sapkát ami nem volt raktáron ezért 3-4 hét a beszállítási idejük. Viszont ez már 3 hónapja volt és azóta se szállítottak . Elég ha e-mailben lemondom, vagy esetlegesen mást is kell csinálnom?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég. Én dolgoztam webshopnál, sokszor volt, h nálunk helyben nem volt vmi a boltban, mert általában amit rendeltek, azt mi aznap vagy másnap megrendeltünk a nagykereskedőtől. De olyan is volt, hogy náluk sem volt és nem is érkezik mostanában. Sokszor mondták le a rendelést emailben, de az én munkám megkönnyítette, hogyha rendelés számot is írtak mellé.
2018. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Visszamondhatod e-mailben, de ha ki is szállítanák a csomagot neked, nem vagy köteles átvenni akkor sem.
2018. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!