Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartóra sportmelltartó?

Melltartóra sportmelltartó?

Figyelt kérdés
Jarok tancra es nagyon zavarnak a melleim ugralas kozben...annak van ertelme, ha a sima melltartomre rahuzok egy szoros sportmelltartot? 17L

2018. nov. 19. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:
(A sportmelltarto magaban nem tart elegge mint ahogy a melltarto sem)
2018. nov. 19. 17:00
 2/7 anonim válasza:
100%
Én nem próbáltam így, de az osztálytársaim közül sokan melltartóra veszik rá a sportmelltartót, szóval szerintem nyugodtan hátha beválik :)
2018. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Normális sportmelltartót vegyél. Nekem pl csak a nike vált be(E kosarat hordok).
2018. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Normális sportmelltartó tényleg megtartaná, de jobb híján így is lehet.
2018. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerűbb ha veszel egy normális sportmelltartót.

Menj el sportboltba, próbálj fel többfélét, ugrálj kicsit. Aminek rendes a kialakítása az tartani fog, akkor is ha igazán megvagy áldva melltéren.

2018. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem zavart levenni a melltartómat annó így rávettem egy rugalmas, olcsóbb, egyszerű sportmelltartót, de azért nem volt jó annyira, nyomott néha így is. próbáld rá, szerintem nem vészes táncolni úgy (tornázni azonban sportmelltartóban érdemes)
2018. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Pontosan mekkora melleid vannak? Mi a pontos mellméreted? Mert elég nagy melleidnek kell lenni ahhoz, hogy úgy fel-alá ugráljanak tánc közben.
2018. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!