Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Írnátok sportos férfi télicipő...

Írnátok sportos férfi télicipőket 25 ezer forintért ami jóp néz ki nem ilyen nagy ormótlan bakancs? Mert nem szeretnék ilyen nagy bakancsot mert ennyierővel vehetnék egy munkavédelmi bakancsot is

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 05:39
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

A vékony anyag nem hőszigetel.

Ha meleg téli bakancsot szeretnél, abban bizony lesz anyag. A munkavédelmi meg nem feltétlen meleg.


Nézz körül a Decathlonban. Mi ott vesszük a lábbeliket is.

2018. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

A bakancs szerintem nem órmótlan, sőt nagyonis elegáns téli lábbeli. De ha te sportosat szeretnél, akkor pl nike air force vagy vagy vans vagy egyéb magasszárú cipőt ajánlanék. Pár példa(ezek az árlimited fölött vannak):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Én ennek ellenére inkább bakancsot ajánlanék, szerintem nagyon jól áll, ha normálisat veszel.

2018. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ami bakancs tetszene az velúr bőr és az nagyon hamar koszolódik. És ha vizes lesz akkor foltokban szárad meg
2018. nov. 20. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Vans Supra Adidas Nike Converse
2018. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!