Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez az óra?...

Szerintetek milyen ez az óra? Megeri az arat? Esetleg tudtok ettol szebbet ebben az arkategoriaban?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 20. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fos divatóra
2018. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

Nézd meg a fossil férfi órákat, 1000szer jobban néznek ki.

Ez nekem olyan homis.

2018. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ez kulsore jobban nez ki sokkal azoktol+ azert ezzel jobban fellehet vagni
2018. nov. 20. 17:28
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ettől csak szebbet tudok..
2018. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Michale Kors órák az olcsóbb kínai kvarc szerkezeteket tartalmazzák belül, viszont divatosak, és sokat áldoznak marketingre, ezért trendinek számítanak.


Hogy megéri e?


Olyan értelemben nem, hogy pár év alatt tönkremegy, megkopik, nem egy olyan óra, amit 20 évig használni fogsz.


Hogy divatosság szempontból megéri e? Azt neked kell eldönteni, de mint óra nem képvisel semmilyen értéket

2018. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jah, és a Fossil sem sokkal komolyabb márka mára, mint egy MK, szóval azért az órák nem itt kezdődnek
2018. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Ezzel felvagni??😂😂😂 Ne rohogtess mar kérdező! Ez egy gagyi ora tularazva. Egy oranak a szerkezete adja meg az erteket,illetve a kialakítás milyensége,eloeros vagyautomatizalt sorizatgyartas. A szerkezet ebben tudod milyen?:) Kb 2000Ft -os kinai szar:). Olvass órás blogokat hogy képbe kerulj, plane ha érdekelnek az órák világa:)! Engem erdekel,szeretek veluk foglalkozni! Ha kicsit beleasod magadat akkor egyreszt oromodet fogod lelni benne,es latni fogod, hogy ezek divatora kategóriák amikre egy hozzarrto annyit reagál,hogy épphogy le nem köpi:)!
2018. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen, ezekkel az órákkal felvágni szoktak (a daniel klein és hasonló divatórákkal együtt).


Az egy másik kérdés, hogy felvágni nem óra értő/tudó, vagy olyan közösségeken lehet velük, ahol egy Omega/Rolex alatt nem számít órának az óra, hanem a mai szokásos, fiatalos, divathipszter körökben.


Középiskolás/egyetemista ismerősök akik tudják, hogy értem valamit az órákhoz folyton jönnek, hogy láttam e, hogy milyen menő DK órát kaptak/láttak, régen próbáltam elmagyarázni nekik, hogy ezek csak a marketing diadalát jelentik, mára megszoktam, hogy megdicsérjem szó nélkül, nekik még egy Nike cipő is felvágós, majd később kinövik (vagy nem)

2018. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Btw, DK vagy Michale Kors órával olyan közegekben lehet felvágni, hol egy 30-50 ezres óra már a HŰŰŰŰBAMEEEG kategória, és elképzelni sem tudják, hogy valaki 200!!! ezer felett adjon egy óráért (pedig ott azért még csak a félig műanyag Tissoba tudnak belekóstolni)
2018. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem erdekel a szerkezete stb az a lenyeg hogy szep legyen meg markas. jol fog allni az i8 plus goldomhoz + a feher emperior armani polomhoz
2018. nov. 20. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!