Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szövet öltönykabát esetén mi...

Bambuci2 kérdése:

Szövet öltönykabát esetén mi van, ha esik?

Figyelt kérdés
A kínai áruházakra jellemző Michelin-izmos pufidzseki és olivazöld hányadék szőrös-kapucnis férfi kabátokat el kívánom hagyni végre. Szeretnék egy elegánsabb megjelenésű kabátot télire, és ezekre az öltönykabátokra gondoltam. De ezek nem vízlepergetősek, ilyenkor mi van, ha hó, vagy eső éri? Praktikus ez csapadékos időben egyáltalán? Ha nem, milyen kabáton gondolkodjam?

2018. nov. 21. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Esernyo 😄
2018. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira esik az eső, akkor a pufi kabát is átázik. Az emberek esőben esernyőt használnak.

Szövetkabátra ráragad a hó, de nem ázik át tőle. Nyilván nem ebben kell menni hógolyózni.

Egyébként annyira nem praktikus. Hordok szövetkabátot, mert szeretem, de annyira nem meleg, mint egy pufi. Inkább enyhébb időben és alkalmakra hordom.

2018. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az esernyősnek küldöm, hogy bekaphatja. Nyilván nem fogok szakadó esőben nélküle flangálni, mert épeszű ember ilyet nem csinál. De óhatatlan az, hogy az eső éri az ember ruházatát, főleg autóba be, abból ki, vagy éppen míg kinyitom az ernyőt. Tudvalévő az, hogy szakadó esőben 3 mp is elég ahhoz, hogy az embert kinyírja az idő. Hóesésben meg nem szaladgálnak az emberek esernyővel. Szerintem te első, tök hülye lehetsz. Megy a piros kéz.


Utóbbinak köszönöm a tanácsot.

2018. nov. 21. 10:58
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként hóesésben is lehet esernyőt használni. Sőt, sokan szoktak is. Akik nem akarják, hogy nedves legyen a kabátjuk, vagy elázzon a sminkjük, vagy nem akarnak sapkát húzni a frizurájuk miatt, vagy olyan helyre mennek, ahova nem lenne illendő úgy megérkezni, hogy áll a hó a kabáton.
2018. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
100%
Ha jó minőségűt veszel, pl. gyapjút akkor az nem ázik át hamar és meleg is. Nekem ilyen gyapjú van, télen is egy vékony valamit hordok csak alatta és még egyszer sem ázott át. Csak a tisztíttatása szívás mert otthon nem lehet mosni.
2018. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Uristen egy esernyo szo miatt es egy mosoly miatt ennyire bunkonak lenni...

Nem ertem.

En csak vicceltem.

Minek kell ennyire beragni.

BBocsanatot kerek.nem akartalak megbantani.

2018. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Elgondolkodtal te azon,hogy ezt a viccet egy 34eves No irta...

Aki nem bantani akart.

Minek neked elegancia?Ha ilyen modorral rendelkezel!!!

Szegyelhetned meg magad!

Egy nonek ilyet irni...es meg elegans akar lenni...pfuj

2018. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A szövetkabát nem alkalmas kabátnak. Nem meleg és nem vízálló. Vízlepergetőt kell venni és kész, ez alapfeltétel kellene legyen egy télikabátnál.
2018. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A 8-as is meg a kérdező is egy ritka nagy idióta. Inkább nem is válaszolok.
2018. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
beszívja a vizet
2018. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!