Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti már nagykabátban és csizmáb...

Ti már nagykabátban és csizmában jártok vagy kiskabátban és cipőben?

Figyelt kérdés
Ha az utóbbi, nem fáztok?

2018. nov. 21. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Téli kabát és feles szárú csizma, hát 5 fok van basszus. Nem akarom elhinni, hogy kiskabátban nem fáznak az emberek ilyenkor.
2018. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 $$$$$ ***** válasza:
50%
Én farmer dzsekiben es sima cipőben. Reggel kicsit érzem hogy hideg van. De nem fázok. Simán bírom... Hazafele meg nem is bírnám a nagykabátot... Bár én télen is elvagyok egy sima cipőben és egy bördzsekiben....
2018. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Tél8 kabát meg munkavédelmi bakabcs..ilyen ez a munkás élet..😂😂😂
2018. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Derék dzseki, alá vastag pulóver és bakancs a lábon.

A bélelt hosszabb téli dzsekimet még nem vettem fel, utálom, ha melegem van.

2018. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Átmeneti dzseki, bokacsizma.
2018. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Kint átmeneti kabi, cipő simán elég,de munkahelyen annyira áthülök, hogy legszivesebben bundában(természetesen műre gondolok) lennék.😭
2018. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szovetkabatot hordok, telen egy melegebb, bundas belsejut szoktam, de mar csizmat, kesztyut, salat veszek hozza.
2018. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
Tegnap vettem elő a télikabátot (szövet) és a téli cipőmet (lábszárközépig érő fűzős csizmaszerűség) mert este 8 után megyek hazafelé és akkor már fáztam az átmenetiben. De még nincsenek teljes üzemmódban, a kabát alá vékony kardigánt, a cipőbe vékony zoknit húzok. Ha majd rendes mínuszok lesznek, jön alulra a pulóver és a thermo zokni.
2018. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Bőrdzseki, alá kardigán, nyakba sál. Lábamon bőr bakancs vagy bokacsizma. Az eső ellen nagy karimájú kalapot hordok, a sapkát gyűlölöm. Ma este hazafelé visuonz már kesztyűt húztam.

Én szerencsére nem vagyok fázós, nem jelenti azt, hogy nem érzem a hideget, a nyakamat és a mellkasomat mindig be kell bugyoláljam, különben megfázom, de pl tavaly télen elő se vettem a szövetkabátomat (pufi dzsekim nincs is), csak két kardigánt/pulcsit vettem fel, és összecipzáraztam a dzsekit. Inkább rétegesen szeretek öltözni, mint vastagon. Megsülnék napközben melóban, ha mondjuk harisnya lenne rajtam a nadrág alatt, plusz vastag zokni, amúgy is inkább szoknyás vagyok, ha hidegebb van, akkor dupla harisnya, vagy cicagatya. Plusz felfázas ellen még egy nagrágbugyi a szoknya alá :) Viszont nem is kell sokat fagyoskodnom, 20 perc alatt besétálok munkába, abban többnyire még ki is melegszem. Mivel 11-re járok dolgozni, este hazafelé ha nagyon hideg van, akkor megyek pár megállót trolival.


Cserébe 18-20 fok felett megdöglök, néha azt kívánom, bár inkább fázós lennék, és nem izzadnék még a téli ruhákban is :(

2018. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Még kiskabátban és cipőben nem fázom.
2018. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!