Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a jó ebben a divatban hogy...

Mi a jó ebben a divatban hogy a lányok betűrik a nadrágba a vastag pulóvereket?

Figyelt kérdés
szerintem nemcsak hogy előnytelen, kényelmetlen de még a nadrág dereka is kinyúlik tőle...
2018. nov. 22. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Bármi betűrni nadrágba nem egy divat.Egyébbként sokmindenkinek jól áll.
2018. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem pl ugy sokkal előnyösebben néz ko es jobban is szeretem úgy.
2018. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Miss Endzsi ***** válasza:
63%
Nekem jól áll, de főként azért teszem, mert melegít, így a hideg napokon.
2018. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Én 160 centisen pont hogy úgy nézek ki hülyèn ha nincs betűrve. Ez optikailag megnyújt és kiemeli az alakot. Az összkép is sokkal jobb. Szerintem. Ízlések és pofonok:)
2018. nov. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Csak hiszitek, hogy jól áll. :D

Vastag pulcsit betűrve hordani mindenkinek előnytelen.

2018. nov. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

#5 Mondja a maradi...


Attól, hogy valakinek nem tetszik, még nem biztos, hogy az úgy rossz. A nadrágom dereka meg köszöni, nem nyúlt ki.

2018. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
#6 A sok maradi, prolin öltözködőre is ugyanúgy lehetne mondani, hogy "egykutya". Nem tudom, mire jó ez a másikat ócsárolás. Az, hogy valaki kiragad a "divatból" egy neki tetsző dolgot és beilleszti a saját stílusába pont, hogy egyedivé teszi.
2018. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem vitatkozom szűklátókörűekkel... :)
2018. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Miss Endzsi ***** válasza:
52%
Én se követem a divatot úgy. Sose volt szakadt nadrágom, foszöld kabátom, meg hasonlók, de van, ami tetszik és felveszem, és azt is úgy hordom, hogy az én stílusom legyen.
2018. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Ja gondolom akkor farmert sem hordasz mert az is divat? Mit nem lehet elfogadni abban ha valakinek tetszik valami? Az hogy ennyire zavar mások mit vesznek fel az többet mond a te önértékelésedről. Nekem a pufikabát meg a parka nem tetszik amit tízezrek hordanak mégsem érzem a szükségét annak hogy ide írkáljak hogy húdegáz, birka, tömeg vagy én meg baromi stílusos és kifinomult mert nem hordom. Hiába ismételgeted hogy hülyén néz ki, senkit nem érdekel hogy neked mi a véleményed róla, ugyanúgy be fogjuk tűrni a pulcsit mert nekünk így a jó. Mások meg ugyanúgy felveszik a pufikabátot, csak veled ellentétben engem tök nem érdekel más mit hord, csak magammal foglalkozom. Jobbulást kívánok, szar lehet úgy élni hogy ennyire felzaklat a személyes preferencia fogalma:(
2018. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!