Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hétköznapokon gáz sportmelltar...

Hétköznapokon gáz sportmelltartót hordani?

Figyelt kérdés
(B-s mellekkel ha ez számít) Nem színes, hanem fekete/fehér/szürke Calvin Klein vagy Nike sportmelltartó.

2018. nov. 23. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha abban érzed jól magad, hordd nyugodtan. Vastagabb anyagú felső, pláne pulóver alatt nem is üt át, milyem melltartó van alatta.
2018. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem gáz.A jó kis tesi órakat avval lehet túlélni+kényelmesebb is.
2018. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Amikor van edzésem azon a napon én is abba vagyok egész nap. Ráadásul sokkal kényelmesebb mint a rendes melltartó.
2018. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindig abban vagyok.

Kényelmes számomra, illetve majdnem minden nap van tesi óránk, ami szörnyű egy rendes melltartóban. Illetve minden nap edzek. Jelenleg nincs is rendes melltartóm itthon. :D Fölösleges lenne, mivel az esetek nagyrészében sportmelltartóra van szükségem.


Amúgy hidd el, senkit se érdekel, hogy sportmelltartóban vagy vagy sem. Azt hordd ami kényelmes.

2018. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfiként írok választ a kérdésedre,de szerintem egyáltalán nem gáz! Miért lenne az,ha abban érzed magad jól,komfortosabban,vagy egyszerűen az tetszik neked? Szerintem nyugodtan viseld!:) 37/f
2018. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Nem gáz, én is sokszor azt veszek fel. Sima póló alatt fel se tűnik.
2018. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
51%

Nekem az sem lenne baj ha nem hordanál

32/F

2018. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!