Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki méregdrága ruhákban jár...

Aki méregdrága ruhákban jár észreveszi, ha más olcsóbbat hord?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy vajon megéri-e egy átlagos nőnek, hogy mondjuk kifizet 20-30 ezer forintot egy ruháért, mert mondjuk xy tervezte, vagy megveszi pl. a H&M-ben töredékáron a hasonlót? Akik így öltözködnek, vajon észreveszik, ha más olcsóbb ruhákat hord, akár turkálósat (de jó márkát)?


Én szeretnék nagyon csinosan öltözködni, de anyagilag nem engedhetem meg magamnak. A parfümökkel is így vagyok, sajnálok 20-30 ezer forintot kifizetni 1-1 üvegért, inkább veszek valami olcsóbb, de kellemes illatot.


Szerintetek egy olyan társaságban, ahol sok a gazdag nő, vajon kinéznek így? Vagy ez nem számít, az egyéniség a fontos?



2018. nov. 23. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az árkategória nem számít gazdagságnak. És szerintem igen, észre veszik az olcsóbb,turkálós ruhát. De nem hinném hogy ez gond lenne.


Én is turisat hordok, de tervezek venni akciósan 20 ezres farmert. Nem számít hogy három árába kerül, mert több ócskára nem óhajtok költeni.

2018. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek jó az ízlése és belefekteti az időt, kevés pénzből is fel tud öltözni úgy, hogy ne lógjon ki. Legalábbis ebből a körből, mert azért ez még nem a Gucci kategória; a Zara meg a Mango meg nem igazán elitebb a H&Mnél.
2018. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen látni a különbséget.
2018. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nekem ehhez nincs szemem. Én nem látom, mi a különbség egy 50 ezres és egy 5 ezres farmar között.
2018. nov. 23. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet látni.
2018. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Engem hidegen hagy ki mit mennyiért vesz.


Mindenkinek önmaga stílusát kellene megtalálnia s nem minnél drágább ruhákkal ellensúlyozni a hiányosságaikat. 😉


Edzett test, ápoltság, kisugárzás...stb


Egy arányos szép alkaton egy egyszerű ruha ezerszer szebben áll, mint egy igénytelen testen.


Nekem mindig mondják a dícséreteket s bókokat. A főnököm egyik nap kérdezte: Te mindig ilyen elegánsan öltözöl?


Igen - az egyszerű elegánsabb ruházat az én világom.


Amikor feljön a téma, hogy össz-vissz mennyit költöttem a jelenlegi ruhatáramra ők csak kamilláznak.


Pl húgom vett egy igénytelen gumicsizmát 32ez-t

Tanga+melltartó 40ezerért

Vacak karkötő 41ez-t

Felsőt 25ezerért...


Nos én kb ebből az árból beruháztam netről és sokkal változatosabb s kombinálható darabokból áll.

A cipőmet pedig be akarja nyúlni, fotózgatta, ami 6ez ft-ba átváltva.


Az egyediség/stílus s látvány harmóniája drasztikusabb hatást ér el, mint a semmilyen pénzt villogtató ruhadarabok.


S vannak egyedi saját varrott darabjaim is - azok ezer százalék, hogy nem fognak szembe jönni velem az utcán.😁


25/N

2018. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!