Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködik egy úriember...

Hogyan öltözködik egy úriember a 21. században?

Figyelt kérdés

A gazdagságtól nem lesz még az valaki, láttam én az instagramon flip flop papucsos, szakadt farmeros, atlétás csákót pózolni a saját Ferrarija mellett Rolex órával. (stílusdefekt)

A pénzügyi szféra kötelezően előírt öltöny nyakkendő kombójától sem lesz önmagában automatikusan úriember valaki. (modorosság)


Az érdekelne, hogy hogyan lehet az igényes, önbecsüléssel rendelkező, magára adó úriember férfi mivoltot a jelenkorba integrálni?



2018. nov. 24. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a ruháidtől leszel úriember. De gondolom te az elegánsabb stílusra gondolsz, nem?
2018. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlbonyolítod.
2018. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert
2018. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az úriemberség, úrinőség valami belső dolog lehet főleg. Egy tartás, egy megjelenés, egy stílus, finomság, flancos ruha nélkül is.

Olyasmi, mint amikor a proli kiöltözik, mégis úgy áll rajta a ruha, mint tehénen a gatya.

Nézd meg az olaszokat, ott még van stílus. Imadnivalók, ahogy viselik magukat.

2018. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az úriember nem erről ismerszik meg. Hanem, hogy előzékeny, figyelmes, tisztelettel viszonyul a másik emberhez. Nem kérkedik sem a ruhájával sem az intellektusávap. Egyenes, vállalja a tetteit és azok következményeit. Számomra ilyen egy úriember.

Én nem vagyok az. De tisztelem, ha valaki az. Ez nem a smart casual outfiten múlik.


[link]


A cikkben említett illető például talpig úr, mégis takarító munkaruhában van:)

2018. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A modor mutatja, mit érsz.
2018. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!