Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van rock turkáló boráros...

Van rock turkáló boráros közelében?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek lesz születésnapja ruhát szeretnék venni neki, de az olyan helyeken mint pl a rockpince és rockshop ott túl drága..Hallotam ilyen rock turkálokról is de nem találom őket.
2018. nov. 24. 18:25
 1/4 Metionin ***** válasza:
Én a Jajcicát tudom de az is elég drága.
2018. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szputnyik Shop? Nincs olyan közel a Borároshoz, de tömegközlekedéssel könnyen elérhető.
2018. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a sima turkálókban is lehet kifogni olyan darabokat, mint a külön erre a stílusra nyitott üzletben. Csak sokkal olcsóbban! :) Én a Cream turikat ajánlom, a Corvin-negyednél is van, ami közel is van a Borároshoz.
2018. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gihádalift

A corvinnál van. Borárostól 2 villamos megálló. Nagyon jófej az eladó. Még akár alkudni is lehet.


Vagy van a nyugati aluljárójában egy rocker bolt. Ott valamivel olcsóbbak a polók mint a rockpincében.


Esetleg a rock inferno? Most nyitott nem tudom milyen árak vannak de kevésbé ismert zenekarok polóit is megtalálod náluk.


Meg ott van még a humana vintage is. Én egy halom zenekaros polót vettem már ott a barátomnak. Még egyszer egy tök jó acélmerevítős füzőt is láttam ott csak sajnos nagy lett volna rám.


Nem tudom milyen tipusú cuccokat keresel ha csak sima zenekaros polót akkor azt akár nagyobb turikban is kifoghatsz vagy a neten van egy halom ilyen csoport. Ha viszont valami darkos, goth cuccot szeretnél akkor az sajnos (ha csak nincs olyan szerencséd hogy sima turiban kifogj egyet) még használtan sem lesz olyan olcsó.

2018. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!