Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra vagyok hivatalos...

Szalagavatóra vagyok hivatalos, vendégként, de mit vegyek fel? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lábsérülésem van, és ez okoz igazából gondot.

Kiszemeltem magamnak egy elegáns ruhát, magassarkúval, de a sérült lábamra nem tudom jelenleg felhúzni.


És azt gondoltam ki, hogy egy sima cipellőt veszek fel az egyik lábamra, a sérültre pedig egy bakancsot. De ez így nagyon rosszul hangzik. A másik lehetőség az lenne, ha fekete farmert, inget/blúzt vennék fel, blézerrel, de ahhoz mindkét lábamra bakancsot húznék. Ezzel a kombinációval pedig az a bajom, hogy rajtam az ilyen ing és társai nem állnak jól.


Szóval,végső soron az a kérdésem, hogy ruha legyen, egy fél cipellővel (ilyen egy centis "sarok") és egy fél bakanccsal, vagy fekete farmer, ing/blúz, blézer, bakanccsal?


Köszönöm szépen mindenkinek, aki segíteni tud.



2018. nov. 24. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a nadrágot választanám. Előnyösebb, mint a felemás cipő, kényelmesebb és nem utolsó sorban melegebb. Én a barátnőm szalagavatóját végigfagyoskodtam tavaly, azért az ekkora hodályokba nem lehet annyira befűteni. Azt meg, hogy nem áll jól, lehet, csak azért érzed, mert nem vagy hozzászokva. Én még nem találkoztam olyan nővel, akin ne állt volna jól egy ing és egy csinos blézer. :)
2018. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!