Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvői ruha szalonba pasit...

Esküvői ruha szalonba pasit kiszolgálnak vajon?

Figyelt kérdés

Mostanság nem tudom miért de nagyon megkedveltem a esküvői ruhákat nézegetni.Egyáltalán nem tudom a okát.

Csak azt érzem hogy kell egy szép.



2018. nov. 24. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem gondolom hogy ne szolgálnának ki. Nincs olyan szabály hogy csak nők vehetnek esküvői ruhát :)

És végső soron őket a profit érdekli, nem hinném hogy szelektálják hogy ki veheti meg a ruháikat.

2018. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha be mersz menni, tedd. Még mindig jobb, mint amit egy barátom csinált, hogy velem rendeltetett magának női cuccot, mert magának nem mert, aztán engem zaklattak utána, hogy jó lett-e a gönc.
2018. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

No igen elég bátorságot kéne lelnem, hogy bemenjek s csak úgy vegyek.Persze egyből jönne a gond hogy milyen ruha?milyen méret? Milyen fazon s a próba nélküliség a gond.

Ezt biztos mind kérdeznék s furcsálnák hogy úgy ruhát venni hogy próba sincs.

Látszatra nem lehetne venni.

Bár igaz engem is zavarna picit hogy nem látnám felvéve.

DE valamiért nagyon akarok egyet venni.

2018. nov. 25. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mérd le magad és vegyél neten. Sokan el is adják a sajátjukat.
2018. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A méretezéshez kevésbé értek. :S Főleg magam leméréséhez. Bár nem írtam hogy én venném fel bár nagyon tetszene.Irigylem picit ebben a nőket hogy viselhetik. :)

DE nem férfi méretre tervezték még ha vékony lány alkat is vagyok.

2018. nov. 25. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak kövér menyasszonyok is, nem csak S-es méretben gyártanak esküvői ruhát :)
2018. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon jól tudom. :) bár szalonban biztos tudnának segíteni ruhát találni. széles vállhoz. lányos alkathoz.
2018. nov. 25. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!