Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Üdv! Valaki rendelt már a...

Üdv! Valaki rendelt már a hollisterhungary.com oldalról?

Figyelt kérdés
mennyire megbízható?

2018. nov. 25. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyire megbízható az az oldal, ahol se cégnév, se cím, se email cím, se telefonszám nincs feltüntetve?
2018. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sanyi198001 válasza:

minden hamisítvány amit árulnak,de nekem például abercrombie női kabátot küldtek hollister férfi helyett.És a legsilányabb hamisítványt 28ezerért.:(

A cég kínai (ez neked plusz áfa plusz vámot jelent )Egész pontosan Guangdong tartományból.VÉLETLENÜL SE RENDELJEN SENKI TŐLÜK!!!

2019. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sanyi198001 válasza:
mégvalami;valódi cégnévvel külföldi oldalakon gyakran lehet károsultakba futni a cég neve;SGJ-ExpEcs Technology No3. cím Yuanxiao Road Guangdong China gondolom ez is sokféle cégként jelen van itt is meg ott is. Szemetet küldenek csak.
2019. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én sajnos a napokban rendeltem tőlük. Jóval több pénzt emeltek le mint jelezve volt.

Szerintetek, ha lemondom a rendelést visszautalják a pénzt?

2019. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg írj nekik és kérdezd meg mi az oka vagy kérd meg, hogy utalják vissza mert ez így neked sok.

Valószínűleg hasznosabb, mint hogy itt kérdezed meg olyanoktól akiknek még nem volt velük hasonló problémájuk.

2019. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmilyen "XYhungary.com"/"YZhu.biz"/"nemhazudunkténylegeredetiniketárulunk1000ert.hu" típusú oldalról nem szabad rendelni. Ezek mind csaló, kamu oldalak.
2023. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!