Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskolába minek acélbetétes...

Iskolába minek acélbetétes bakancs?

Figyelt kérdés
Ettől valaki menőnek hiszi magát? Nálunk csak nevetségessé teszik magukat az ilyenek, és nem értem mi az indítékuk vagy mit akarnak elérni ezzel.

2018. nov. 27. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
mIÉRT NE? Úgyis jön a tél
2018. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 grafno ***** válasza:
80%
Azt vesz fel mindenki amit nem tiltanak. Ha akarsz mehetsz te is papucsban, gumicsizmaban, sport, felmagas, magas, szandalban stb bármiben. Időjáráshoz illően. Van sportciponek kinezo acelbetetes Goodyear és puma cipő is. De lehet csak megy besegit a tesónak délután a garázsban és kell alábujjvedelem. De pl a bakancs sok mindenhez megy ami vagány lehet öltözködés téren. Kíváncsi vagyok te mit veszel fel? Inkább a lányok szoktak másokat nézni oltozkodes teren. A fiúk szarnak rá...
2018. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Hogyhogy minek? Az tetszik neki. Nekem anno volt egy acélbetétes bakancsom és kész, nem volt több cipőm. Mi ezzel a baj?

Az volt az indítékom, hogy cipő legyen a lábamon, ami kényelmes, tartós és mellesleg jól is néz ki... Az első előtt volt egy drága, de roppant kényelmetlen cipőm, ami hamar tönkrement. Elegem lett, azóta bakancsot hordok (most már túrabakancsot, erdős környéken lakom, praktikusabb... azért van acélbetétesem is, de akkora elegancia kb. sose kell, amikor pedig igen, akkor más stílus szükséges), nem is szándékozom változtatni ezen egyhamar.

2018. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem azért hordanak az emberek ruhákat mert menőnek hiszik magukat. Ha valakinek tetszik valami, akkor felveszi, és pont nem érdekli mások véleménye.
2018. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ja, menőnek véletlenül sem tartottam magam. Mi ebben a menő? Millióan hordanak acélbetétest, szinte akárki bemehet egy boltban és megveheti, mégis mi lenne ebben a menő...? Ez egy cipő és kész. Mindenféle cipőnél megkérdezhetnéd, hogy jaj, nem értem, mit akarnak vele.
2018. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Azért egy Dr. Martens bakancs elég jól néz ki. Nem tudom mi olyan nagy dolog ebben hogy acélbetétes. :D
2018. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
97%
Mert utcára minek? És magassarkú minek? Szőrös dísz a csizmára minek? Tetszik neki, kész. :D
2018. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Mi az, hogy minek? Nincs értelme a kérdésnek:D

Mert ő abban érzi jól magát.

2018. nov. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Meglehetősen jó konfliktusmegelőző eszköz.
2018. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2%

Teljesen jogos a kérdés!!

Ha nem munkavédelemre használod akkor vajon minek?

Mert az acélbetét erre lett kitalálva , maga a bakancs meg hideg ellen esetleg, de kombinálva iskolába, közterületen semmi értelme és nevetséges szánalmas kinézetet nyújt férfiakon is nembeszélve kislányokon akiken aztán végképp nevetséges és főleg búzás.

2018. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!