Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak egy nőn hogy néz ki...

Férfiak egy nőn hogy néz ki szerintetek ez a kabát? Nem túl hosszú?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 27. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem túl hosszú az a kabát. Nekem tetszik.
2018. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Teljesen jó.
2018. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem hosszú, egyébként miért a férfiaktól függ?

Basszus jönnek a mínuszok, nehogy már vese-villantós kabátban akarj mászkálni, mert az tetszik a pasiknak!!!

2018. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon csini és nőies!


3-as talán azért a férfiaknak szól a kérdés mert nem homár a kérdező és a férfiaknak akar tetszeni !


F/42

2018. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

#4, nem azt kérdeztem, hogy miért a férfiak véleménye érdekli a Kérdezőt, hanem hogy miért a férfiaktól függ a kabát hossza! Nem ugyanaz a kettő.

Rohadtul hideg lesz lassan, a hétre is már mínuszokat mondtak, ilyen időbe nem (csak) azt kéne nézni, hogy az ember tetszik-e a másik nemnek, hanem első sorban az egészségre kell gondolni. Ha itt 10 komment szerint egy alig derékig érő kabátban nézne ki jól egy nő, akkor a kérdező olyat hordana, amitől könnyen meg is betegedhet?

Egyébként pasi vagyok. :D

2018. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Én úgyérzem, hogy ez egy poénos kérdés akart lenni, csak nem lett az.

Szerintem a kérdező arra akart rávílágítani, hogy egyes mai nők még minuszokban is inkább megfagynak, mintsem felöltöznek...

Azt is sejtem, hogy a kérdező szeret általánosítani és szerinte minden nő ilyen és most azt hiszi, hogy ezzel a kérdéssel megmondta a tutit.

2018. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Csak annyit kérdeztél hogy miért a férfiaktól függ?

Ebből nem lehet tudni hogy konkrétan mire gondoltál.

2018. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😊


Az az igazság barátomnak elküldtem ezt a képet a kabátról, és ő azt mondta szerinte túl hosszú neki azért nem tetszik. Viszont én addigra megrendeltem már a kabátot. Azért tettem fel a kérdést mert kicsit elszomorított, hogy akkor a mai világban egy nő inkább fázzon meg télen ha tetszeni akar a párjának, mert egy ilyen hosszúságú kabát már nem lehet nőies, szexi?

Természetesen hordani fogom a kabátot, azóta meg is érkezett, nagyon tetszik. Barátom még nem látta, de remélem így már jobban fog tetszeni neki.

2018. nov. 28. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Ez hülye. Egy normális kabat ami inkább rövid mint hosszú.

Sok férfinek fogalma sincs a divatról meg az izlásről és csak a lombossal tud gondolkodni.

2018. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Kamu.
2018. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!