Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavató after party ruha?

Szalagavató after party ruha?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítség szeretnék kérni ruhaválasztással kapcsolatban.

Még sosem voltam rendes bulin, így nem tudom mit kéne felvennem.


A karjaimat nem szeretem mutogatni, ezért pántos vagy pánt nélküli ruhát nem vennék fel.


Nem vagyok egy szoknya/ruha párti, ezért inkább nadrágban gondolkodom.


Szerintetek szalagavató afteren jó a nadrág?

Milyen felsőt tudtok elképzelni hozzá?



2018. nov. 28. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
2018. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

Mit szólsz egy ilyen összeállításhoz:

naci: [link]

felső: [link]


Hozzá egy csini lapostalpú cipő és már kész is!. Ebben a ruhában biztosan mindenkit leveszel majd a lábáról! A többi meg tipegjen csak a csiricsáré szoknyácskáiban meg körömcipőiben...

2018. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most a H&M tele van csillogós felsőkkel,elegáns overalokkal (egyberészes csinos nadrág+felsőrész, nem a sí edition overáll), szerintem ha ott körbe nézel, találsz kedvedre valót:) Mivel közeleg a szilveszter, így tényleg csomó boltban vannak ilyen "nightout" szettek:)
2018. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy fekete leggingset és egy csillogós 3/4-es ujjú felsőt vettem fel(mindkettő fekete volt)
2018. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy piroskoktélruhában mentem az afterra. Egy kicsit vastagabb fekete harisnyával (alatta hagytam a bőrszínűt amiben táncoltam) és egy fekete lapos cipővel. Nem mertem a magassarkúban maradni, nehogy az vessen véget a bulinak, h feltöri a lábam...

Szerintem nadrágot is simán vehetsz fel, ha olyan helyre mentek. Pl mi egy discoban voltunk ahol akár egy csinibb farmer is simán belefér.

Amúgy most látom, h régebbi már a kérdés... Azért nem törlöm csak ki a választ, mert jó volt picit nosztalgiázni. :)

2018. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!