Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt, milyen boltban...

Milyen cipőt, milyen boltban vegyek, ami nem esik szét pár hónap alatt?

Figyelt kérdés

Elegem van már belőle, hogy a 20000 ftos bőr puma cipő sarokbélése 3 hónap alatt kilyukad, a 12 ezres hervisben vett puma sarka szintén, a talpbetét szétszakad, a talp kitöltetlen gumi. Csak egy gumirácson állsz azon van a vékony habszivacs betét.

A jó édes anyját az összesnek. Hol lehet olyan cipőt venni ami nem esik szét 3 hónap alatt?



2018. nov. 29. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nike-m van, de én azt inkább sporthoz és szabadidős programokhoz használom. Ilyen időben nem is lenne jó, mert szövet a felsőrésze. Már kb. két éve meg van, semmi baja.

Inkább normális félcipőt vegyél, próbáld ki, lehet, hogy jobb lesz, mint a sportcipők. De egyébként volt már Adidas, Lacoste, egyik sem jött szét, csak évek múlva.

2018. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy csomó cipőt adnak kisebb vagyonért, nekem a legtöbben leszakadt a lábam annyira kényelmetlen napi több órán át, vagy épp látványosan szétmegy, pedig 55 kg vagyok, nem taposom szét, vigyázok rájuk. Converse, puma, vékonytalpú nike, lacoste....az életben nem kell többet még ha 100 ft-ért adják se.

Nekem a new balance vált be. Igaz kicsit húzósabb az ára de nagyon kényelmes, nem papírból van a talpa és nem szúnyoghálóból a felső része.

2018. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nike, Adidas, Converse, Dc, Vans, Fallen, Martens, Etnies.
2018. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy tanàcsot fogadj meg, ne a deichmannban vegyél cipőt. Azok a cipők akár nike akár bármi más, nekem is nagyon hamar megadták magukat. Már egy ideje nike üzletben vásárlok cipőket, sose volt egyikkel se baj, ha mégis szétmegy fél éven belül, kicserélik
2018. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Soha nem vásárolok deichmanbban, az a legalja. A cipők amiket vettem puma smash névre hallgatnak, gumi talp bőr felsőrész, tehát nem ezek a mai divatos mesh felsőrész, meg hab talp, pont a tartósság miatt, de hát ennyit ér ez is... fel tudnék robbani. Főleg mikor látom hogy nincs egy normális színű , kinézetű cipő, mind ilyen hülyegyerek neonzöld meg pink... Ettől függetlenül, kétségbe ejtő a dolog. Mégis melyik cipő az ami kibirna két évet? Egy tisza 30ezerért? De úgy hallom azok is kopnak. Esetleg még a budmilnak adnék egy esélyt bár sosem volt, de nagyon bosszantó, hogy ezeket a szarokat is azért gyártják, minél előbb tönkremenjen és vehess mást. Ha meg elküldöd bevizsgálni megkapod a sablonszöveget, hogy a nem bekötött cipőfűző, meg a helytelen járás... komolyan a jó k...anyját annak aki ezt megírja neked. Ott tartunk lassan, hogy te vagy a hibás mert felhúzod a cipőt és jársz benne, ezért megy szét... Pofátlanság.
2018. nov. 29. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudok azonosulni a probléáddal.Van converse-em,nike-m,new balance-em és mindegyik 1-2 éves,de alig van rajtuk bármifajta sérülés pedig nagyon sokat sétálok.Télre ne is sportcipőt vegyél,hanem valamilyen bakancsot vagy csizmát.Tavaszra,nyárra converse vagy vans,szerintem nagyon sokáig bírják.
2018. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Haver, picit a "szádat" vedd vissza!


Embereknek írsz!


Ha olyan helyen jön szét a cipő nagy az esélye, hogy nem megfelelő a méret, kialakítás vagy/és a viselése.


Ha tudnád én milyen olcsón s honnan rendelem lehet kakukkolnál egy nagyot, mennyi ideig bírja ki a cipőm a mindennapokat 😂


25/N

2018. nov. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

S persze hogy kopnak, folyamatos használat, érintkezés/surlódás a földdel 😂


Szólj ha a feltaláltad a légjárást 😵

2018. nov. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6. ezt kinek szántad?
2018. dec. 27. 12:48
 10/10 A kérdező kommentje:
illetve pontosabban a 7.
2018. dec. 27. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!