Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet kapni olyan magasszárú...

Lehet kapni olyan magasszárú cipőt, ami nem ázik be?

Figyelt kérdés

20.000Ft alatt szeretnék venni egy női magasszárú sportcipőt, ami nem ázik be (és nem baj ha bélelt :)) Lehetőleg a jobb márkából szeretnék (Nike, Puma, Adidas, Fila), de ha ezek túl drágák, akkor végülis jó a kevésbé "híresebb" cipő, mint pl. a Vty.


Neten már próbáltam keresni, de nem igazán találtam egyáltalán még csak női! magasszárú cipőt, nemhogy vízállót :(


Ha valakinek van ötlete vagy tudomása ilyenről, írjon légyszi.


Ja, és internetes rendelés nem jöhet szóba.



2018. nov. 29. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Lunar force 1 women’s duckboot. Keress rá. Esetleg drágább kategóriából Nike SF Air Force 1 wmns, ilyeneket nike cipőboltokban is tudsz venni, ha épp van ott készleten, ha a netes rendelést nem szereted. Ezt a kettőt tudom csak mondani. Az, hogy tetszik vagy sem, azt eldöntöd.
2018. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Vty-t nem csak Deichmannban árulnak? Ott egyébként azt mondták nekem, hogy nem tartanak vízálló cipőket. (Viszont tudnak adni impregnáló sprét, amivel egy ideig jól bírja a vizet.)
2018. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az impregnáló sprayt már többször is használtam, de egy kisebb pocsolya után is ugyanúgy átázott, sokat nem ért sajnos. :/

2018. nov. 29. 21:36
 4/4 anonim válasza:
20 soros acélbetétes nem fog beázni+jó magas szárú is.
2018. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!