Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen meretu harisnya kene,...

Milyen meretu harisnya kene, ha nadragbol S-M-es meretut hordok?

Figyelt kérdés
Divat harisnyara gondolok, amit fel lehet venni siman hosszabitott ruhahoz. Sose hordtam, es ezeket nem lehet felprobalni, be vannak csomagolva.
2018. nov. 29. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg van a harisnyak csomagolasan merettablazat és az tud segiteni. Egyébként akkorát vegyél ami a méreted.nem kell se kisebb nagyobb meg pláne nem mert a nyakadig húzhatod. Szerintem az S-es elég lesz neked.
2018. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah csak ki ne szakadjon..
2018. nov. 29. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Én például S-es méret vagyok, harisnyából mégis 3-ast szoktam venni (azt hiszem az M-es), mert hosszú a lábam és az S-es harisnyának az üllepe mindig lecsúszik, ha meg nagyon felhúzom, akkor a lábujjam kilyukasztja.

Amúgy a csomagolás hátulján van mérettáblázat, magassághoz mérve tudod kiválasztani a neked való méretet.

2018. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is magas vagyok , 173 cm kb.. Magassagot nem lattam rajta, de akkor megnezem jobban
2018. nov. 30. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!