Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, munkahelyen miért szoktat...

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, munkahelyen miért szoktatok mindennap más ruhában jönni? A munkahelyemen már egy jóideje figyelem az irodában dolgozó nőket, egy szett ruhát csak egyszer hordanak. Olyan az egész mintha divatbemutató lenne. Gondolom ez egyfajta versengés lehet.

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Én 3-4 hetente, "vetésforgóban" hordom a ruháimat, egy-egy kiegészítővel feldobva...
2018. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak olyan rövid az emlékezeted, mint egy aranyhalnak és arra már nem emlékszel, hogy az a szoknya a múlthéten is volt rajta. Tudod, nem mindenki szeret napokon át ugyanabban a mosatlanban járni.
2018. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
Igen, versengenek a figyelmedért...
2018. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Így érzik jól magukat, ennyi.


Én is minden nap más ruhában mennék ha tehetném, de nálunk munkaruha van. N

2018. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Rólam is ezt szokták hinni, pedig kevesebb ruhám van, mint a férjemnek.

Ugyanaz az egyszerű felső teljesen más egy övvel, egy nyaklánccal, egy kendővel vagy egy blézerrel. Másképp fest farmerral vagy szoknyával. Ugyanaz a ruha nyáron szandállal teljesen más, mint ősszel kardigánnal, harisnyával és csizmával.

Nem versengek senkivel, egyszerűen aznap abban érzem jól magam.

2018. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom a többi nő hogy van ezzel de én mondjuk magam miatt öltözöm ki vagy variálom a szetteket. A munka is könnyebben meg magabiztosan megy ha jól érzem magam a bőrömben. És egyébként én is nagyon kétlem, hogy egyszer viselnének egy szettet aztán soha többet. Csak fel sem tűnik mert variáljuk hogy mit mivel hordunk. (Ez attól is függ hogy éppen mi van mosásban és mi az ami tiszta ugye) De ennél nagyobb gondod amúgy az életben ne legyen.. :D
2018. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Engem ugy neveltek, hogy minden nap masik ruha. Este megy a mosasba.

Semmi versenges nincs ebben. Te vagy igenytelen.

2018. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Te akkor most nem a mekiben dolgozol?
2018. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as,az egy másik felhasználó.
2018. dec. 3. 20:01
 10/23 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer hordott ruha koszosnak minősül és megy a mosásba. Nálunk hapsiknál általánosságban ez inkább úgy van, hogy a testemmel közvetlenül érintkező darabok mennek a mosásba vagy amelyikbe beleizzadtunk/más módon beszennyeződött.

32/f

2018. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!