Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri adidas originals...

Megéri adidas originals pulóvert venni?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta fáj a fogam egy hagyományos (ujjain csíkos) pulóverre,de nehezen adok ki ennyi pénzt érte,de karácsonyra meglepném magam vele.Megér annyit? Tartós a minősége? Kérem h olyanok válaszoljanak akiknek van,nem lebeszélést akarok hallani.Köszi
2018. dec. 5. 16:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint olyan lebeszélést akik abba akarnak belekötni h miért nem 3000ért veszek pulóvert
2018. dec. 5. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnėd vedd meg.
2018. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vettem anno és nem érte meg, ugyanúgy kikopott mint bármelyik más pulcsi, szóval nem érte meg, azóta sem vettem olyan drága holmit és nem is fogok, jó kis tanulópénz volt.
2018. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kopni fog,az anyak minősége elég jó,a varrásokkal sincs baj.Érdemes valamilyen akció keretében megvenni,annyira nem nehéz találni,ha figyelmes vagy.
2018. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vettem már 10 ezerért Adidas pólót, de gyorsan kopik meg töredezik a logó rajta, már nem olyan szép. Ezen kívül még egy 23 ezres pulcsim, és egy 17 ezres bársony pólóm van, azoknak hihetetlen jó az anyaga, de még nem hordtam őket annyit, hogy tudjak a strapabíróságáról nyilatkozni. Nike-ból meg Adidas-ból inkább cipőket veszek, mint ruhát, mondjuk érdekes, hogy 20 ezret már soknak tartok egy melegítőért, de 60 ezret meg simán kiadok egy cipőre.
2018. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!