Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vissza szeretnék küldeni a...

Vissza szeretnék küldeni a pull and bear-be ruhát, mérteprobléma miatt. A csomagra a magyar címüket irjam rá vagy nem kell semmit és majd a futár tudja? Mert ezzel kapcsolatban nem írnak semmit.

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 17:06
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Mivel több lehetőség is előfordulhat, ezért nézd meg a weboldalukat. Több helyen is nézd meg és olyanokat keress, hogy visszaáru, visszaküldés... Van ahol megadják konkrétan a visszaküldés címét. Fontos lehet ha találsz olyat, hogy a rendelésnél visszaárura jelölöd be a terméket és utána küldöd vissza. Én volt ahonnan eleve a csomagban kaptam (két helyről is) eleve visszaáru űrlapot amit ki kell tölteni és a csomagba helyezni. De mellette a visszaáru regisztráláskor küldtek egy ehhez tartozó kódot is, amit ráírtam a visszaáru űrlapra.


Na ilyeneket keress.

2018. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A csomagban nem volt sajnos semmi ehhez kapcsolódó lap, az oldalon a rendelésemnel tudom bejelolni hogy mi az oka a visszakuldesnek és küldenek egy futárt, ennyit írnak csak.
2018. dec. 9. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!