Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zara garancia? Csere, levàsàrl...

Zara garancia? Csere, levàsàrlàs stb?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csinálnak a Zaraban, ha visszaviszem az egy hónapos farmert, mert kilyukadt?

2018. dec. 9. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hónapig visszaviheted, de ismerve a bolti eladókat úgyis megpróbálják rád kenni a dolgot, mondván helytelen viselésből szakadt ki. Próbálj meg egy normálisabb eladót kifogni, és bizonygatni, hogy nem miattad ment tönkre.
2018. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hordott/mosott 1 hónapos nadrágot nem fogják visszavenni.
2018. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem azért akarja visszavinni, hogy ők aztán újra eladják, úgyhogy teljesen mindegy, hogy nincs rajta a címke és ki lett mosva. Igenis, ha rossz minőségű és ebből adódóan szakadt ki, akkor kötelességük lenne visszafizetni az árát.
2018. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ahogy az utolsó írta, a vacak minőség miatt szeretném visszavinni..
2018. dec. 10. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Gondoltam hogy nem azéret akarja visszavinni.........

De szerinted pont egy Zara mit fog kezdeni a te nadrágoddal? Így jártál. Szerinted egy fast fashion foglalkozik ilyenekkel? Nem.

2018. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne foglalkozhatna? Egyrészt a Zarának fillérekbe kerül kicserélni, másrészt azért egy nagyvállalat szerintem nem engedheti meg magának, hogy rossz véleménnyel legyenek rola. Ha megigérte, hogy 6 honapig garanciát vállal rá, akkor tartsa is be.

Én multkor a H&M-be vittem vissza két hét után egy fehérnemüt, amit elvileg csak 4 napon belül cserélhettek volna ki, de olyan rendes volt az elado, hogy átvette igy is. Pedig nem lett volna köteles. Mégis szerzett nálam a H&M egy jo pontot egy ilyen aprosággal.

2018. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anno (mikor még a Duna Plázában volt) sokat vásároltam a Mango Outletben. Egyszer a pénztárnál előttem hoztak vissza/ reklamáltak meg egy farmert, aminek belül a combján végig volt hasadva a varrás mellett 10 cm hosszan az anyag. 1 v. 2 hetes volt, a nő bizonygatta is, h. ha minden nap kimosta volna is, az is még csak 10 mosás lenne, annyit bírnia kellene...

Azt hiszem, bevették minőségi vizsgálatra/ szakértői véleményezésre.

2018. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!