Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit vesztek fel karacsonyko...

Ti mit vesztek fel karacsonykor? Ès hàny èvesek vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ötletekre,szettekre lennèk kivancsi :) Ti miben lesztek szenteste? Ès bocsi de most nem a pizsamàs szettek èrdekelnek ès a melegìtők. :) Mi csinosban töltjük a karacsont az ajàndekozàst,de nincs ötletem se hogy mit viseljek

2018. dec. 10. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én szerintem ezüst szoknyát veszek fel egy fekete felsővel és magassarkú csizmával.
2018. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és 26 vagyok.
2018. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám jön még, akkor egy ehhez hasonló ruhát: [link]
2018. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Fekete bőrszoknya,fekete harisnya és magassarkú,fehér blúz és a férjemtől kapott hódbunda.
2018. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vendégségbe: sötét csipkeruha(púderszìnű bélés van alatta), tűsarkú. Itthon azt hiszem egy inkább hétköznapinak mondható sötétkék hosszú ujjú, térdig érő, testhezálló, de kényelmes ruha lesz rajtam szenteste. 30 éves vagyok.
2018. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi csajok :) mind1 nagyon jò, adtatok is inspiràciòt. A fehèr blùz nagyon elnyerte a tetszèsemet :) egy jò kis piros rùzzsal mondjuk
2018. dec. 10. 18:34
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Hitelt.
2018. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
Farmer, póló, mi nem csicsázunk. A helyedben olyat választanék ami félúton van a kényelmes és az elegáns között, gondolom lesz evés stb. nem jó egy full csicsás ruhában amit folyton figyelni kell hogy el ne csússzon meg hogy kapj benne levegőt 3 fogás után.
2018. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szenteste egy piros alakot követő egyberuhát húzok, ami lábszárközépig ér. Derekánál van egy csavart behúzás rajta. Fekete neylon harisnyával. Cipőt nem húzok, mert most én tartom a vacsorát a családnak, így nem kell a házból kimenni. Első napján egy piros műbőr szoknyát húzok, fekete harisnyával, a felsőt még nem döntöttem el. Másnapján pedig még nem tudom, addig még megyek vásárolni, lehet, hogy veszek magamnak valamit.
2018. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaa és 26 éves vagyok😊
2018. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!