Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok akik 85D-s mellel...

Lányok akik 85D-s mellel rendelkeznek. Ti is nehezen találtok melltartót ebben a méretben?

Figyelt kérdés

Mert én igen és nem tudom csak ez a környék-e ilyen béna.

Hamarabb találok extrém nagy vagy extrém kicsi melltartókat mint ezt...



2018. dec. 11. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
En is nehezen. Kulfoldon elek.
2018. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos, normális árban és szépek közül csak A-B-C kosár van..

D kosár alig kapható, az is nagyi stílusban.

Fehérnemű boltokban próbálkozz. Kínait kerüld.

Én fehérnemű boltokon kívül a c&a-ban és az f&f-ben szoktam melltartót venni.Keresni kell, de van ekkora méret, szép kiadásban is(csipke stb).

2018. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eléggé. B és C tömkelegével van de Ds alig
2018. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
H&M.
2018. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem E-s van, de van ismerősöm akinek F-G-s kell és a durva az, hogy nem is olyan telt. Én Triumph-ban vásárolok, és tényleg nehéz szépet találni.

Emlékszem egyszer tiniként próbáltam, erre az eladónők rácsodálkoztak, hogy te jó Isten mekkora mellel áldott meg az ég, "hát ez nem is látszott ekkorának ruhán keresztül", benéztek a próbafülkébe, mintha valami freak show lennék.


Az F-es ismerősöm mesélte, hogy az egyik Triumph-ban ilyen segítőlányok voltak, és egy nagyon pici, hetyke mellű lány segített neki...lerombolni még jobban az önbizalmát, folyamatosan oltogatta, hogy ekkora méretben már senki sem gyárt, meg hogy jaaaj neki nincsen ilyen problémája hihihi, nem tudom én lehet pofán vágtam volna. :/

2018. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ez a méreted?


Nagyon sokan próbálnak meg túl hosszú vállpántot és kisebb kosarat eladni, mivel a nagy kosár gyártása drágább, így a kínai nem is forgalmazza.


Nekem angol 34H-s mellem van, ami magyar méretben 70 K lenne, de hát lol, ugye esélyem sincs...


[link]


Ezen kívül a FreYa, a Pour Moi, Bravissimo, Panache , Fantasie, Torrid és a Chantelle gyárt nagy méretű, jól megtervezett melltartókat.


Vannak olyanok is mint az ASOS Fuller Bust vagy az Ann Summers cuccai, amik méretben elvileg jók, de gyakorlatban semmit nem tart, túlzottan vékony a pánt és bevág, vagy formátlan az egész.

2018. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem piszok mázlim van. A szomszéd városban van egy nagy méretű fehérneműkre specializálódott kis butik. Megkérik az árát, de szép, jó minőségű holmik vannak, és a kiszolgálás is tökéletes. Szóval érdemes lehet betérni kisebb üzletekbe is. Ne vedd sértésnek, ha azt mondják, hogy a te méretedben nincs semmi. Nem átlagos a 85D méret, sajnos tudomásul kell venni, hogy nem minden üzlet profiljába férünk bele. De a KIKben is érdemes körbenézni, ott is ki lehet fogni jókat.
2018. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az én feleségem a postással szokott eljárni, szerintem megcsal. Én örülnék ha te lennél az új nejem.

32/F

2018. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkora még van is. Akkorában nem nehéz. Na de az én párom mellei 120D-sek. És mi tényleg nehezen tálalunk neki melltartót.
2018. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem fogyás előtt volt 80-85D- s, és tényleg baromi nehéz volt szép, minőségi melltartót találni! Vagy egyáltalán bármilyet... Én végül H&M- ben vettem, bár mióta fogytam és C- sek a melleim, tényleg sokkal könnyebb dolgom van.
2018. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!