Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők! Milyen stílus...

Lányok/Nők! Milyen stílus tetszik a LEGJOBBAN egy Fiún/Férfin?

Figyelt kérdés

Ne írjatok póló farmert, sok helyen olvasom.

Gondolok itt ilyenekre, hogy:


- Milyen cipő?

sport, elegáns stb.

- Milyen nadrág?

kicsit bő (tehát nem feszülős), vékony szárú, fekete, kék stb.

- Milyen póló?

feszülős, normál, kicsit bő, kék, fekete stb. stb.

- Milyen haj?

normál, zselés, felnyírt, belőtt stb. stb.

- Milyen arcszőrzet?

sima arc, kis borosta, sűrű borosta, kisebb szakáll, nagy szakáll stb. stb.

- Milyen kabát?

pl.: szél jackie, szövetkabát stb. stb.

- Milyen parfüm?

sportos, fűszeres, édes stb. stb.



2018. dec. 11. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenből az átlagos
2018. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
a rock/metalos pasik jönnek be
2018. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne írjak póló-farmert... jó hogy ezt így megadod, csak az a gond, hogy én meg nem szeretnék 1910-es maskarákba öltözött ilyen angol-iskola-dresszkódos pingvineket sem látni.
2018. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

[link]


[link]


[link]


Parfüm csak fűszeres, de ne olyan, hogy csíkot húzz és ne annyira durva, mint a paprika spray!

Tetoválás semmi.

Órából búvár.

2018. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sportos, vagy sportosan elegáns stílus jön be. Alkatának megfelelően, és mindig alkalomhoz illően öltözzön.

Arcszőrzet: minimum borosta, de inkább szakáll.

Haj: ami illik a fejformájához.

Parfüm: fás-fűszeres, pl. Boss Bottled vagy YSL La nuit de l'homme.

2018. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tetszenek az elegánsabb cipők és a sportosak is, de utcára csak “mértékkel”, tehát ne olyan sportos cipőt vegyen fel az utcára, ami az eszőterembe való és ne is legyen élénk színű.


A skinny gatyákat nem szeretem a férfiakon, ahogy a szakadt gatyákat sem. Ha egy lyuk van a térdnél, az elmegy, de máshol ne legyen. Színből a kék (inkább a sötétebb árnyalatok), fekete és a szürke tetszik. Viszont túl bő se legyen, tehát valahol a kettő között.


A pólóból a normál tetszik, tehát ami nem bő és nem is feszülős. Nem tudom, hogy még divat-e, de picit régebben sok, főleg fiatal fiút láttam hosszú, combközépig érő pólókban járni, na az egyáltalán nem jön be nekem. A színe mindegy, csak ne legyen neon, rózsaszínből a halvány, babarózsaszínes, hússzín árnyalat elmegy, de erősebb ne legyen.


Normál haj, ne legyen zselézve, legalábbis ne túlságosan. Legyen férfias frizurája, a hosszú, lányos hajat férfiakon nem szeretem, ahogy a felnyírt vagy a túlságosan rövidre vágott hajat sem.


A szakállat nem szeretem, mármint ami sűrű vagy/és lóg. A borosta viszont nekem személy szerint nagyon bejön, mindegy, hogy kicsi vagy sűrűbb. Szerintem férfias.


Kabátok közül tetszik a szövetkabát, de egy átlagos dzseki is. Színben a fekete, sötétkék, szürke, esetleg barna tetszik.


Parfümökben nagyon nem vagyok otthon. Szeretem ha egy férfi használ parfümöt, de ne húzzon maga után csíkot, szóval csak mértékkel és ne legyen túl erős az illata.

2018. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy már úgy öltözködj, hogy a nőknek akarj megfelelni. Az úgy nem férfi. Legyél önazonos, ne is vedd észre a nőket, és mikor látják, hogy azt veszel fel ami neked tetszik, még ha nekik nem tetszik, rajtad akkor is az lesz életed végéig, onnantól fogsz a csajoknak bejönni, mikor a stílusod önazonos, agresszív, visszahúzódó makacs lesz.
2018. dec. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyertelmuen az elegans stilus tetszik. Amikor egy ferfi fermias es azt tudja is hordani azt ami rajta van, magabiztossagot sugall
2018. dec. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bőrcipő tetszik, ami nem túl elegáns, de a sportcipővel sincs baj, csak néha lehet mást is felvenni.

Olyan nadrág, ami nem tapadós, jó rá méretben. Pólóból dettó, ne legyen túl kivágott. Hajból is sokféle tetszik, ne legyen láma, amiken olyan most divatos felállított haja van.

A borosta és a szakáll tetszik nagyon, de van akinek jobb a sima arc. Kabátból egyértelműen a szövetkabátok, vagy olyan matt színű meleg dzsekik ha sportcipőt hordanak, de nehogy ilyen prémes meg barna, inkább valami sötétkék-zöld. Parfüm mindegy, jó illata legyen, de ne érezzem mikor szembe jön velem, csak akkor, ha közel hajol vagy puszit ad, ennek ilyen intim dolognak kellene lennie.

22L

2018. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is: mindenkepp fűszeres, csábító illatú parfüm! És legyen mindig jó illata a férfinak.

Másodsorban meg, írd be netre hogy french man style... és ez válasz mindenre.

Annyit meg még, hogy imádom egy férfin az ékszereket (persze ízléses kereteken belül).

Egy pecsétgyűrűt például nagyon vonzó tud lenni, vagy egy szép nyaklánc. De mértékkel ilyen téren is

Legyen érett megjelenése, ne tinédzseres.

2020. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!