Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban jobbak a márkás ruhák?

Valóban jobbak a márkás ruhák?

Figyelt kérdés

Nekem is van egy-két márkás holmim (turiból, persze), de nem vettem észre, hogy annyival jobb minőség lenne, mint amennyibe kerül.

Nem vettem észre komoly különbséget a drágább (Esprit, Pepe Jeans, Zara) és az olcsóbb (New Yorker, C&A) ruháim közt.

Sajnos a farmerek dereka ugyanúgy kinyúlik rendszeres hordás során 1-3 év alatt, mindegy, hogy az eredeti bolti ára 5000Ft, vagy 40 000Ft.

A nyáriruháimat, szoknyáimat meg úgyse tudom annyit hordani, hogy meglátszódjon rajtuk.

A cipőimet néha a kínaiban, néha a Deichmannban veszem, itt is változó a minőség.

Volt olyan kínais csizmám, amit 3000Ft-ért vettem, és kihúzott 4 telet, és olyan "márkás" is, amit 15 000-ért, és alig bírt ki 2 hónapot.

Két táskám van, amit rendszeresen hordok, egyik se volt drágább 3000Ft-nál, és semmi bajuk.



Van olyan, amiből tényleg megéri drágát venni?


Vagy az ilyen 30-40 ezres kategória még nem az a szint, ahol meglátszik a minőségbeli különbség?


2018. dec. 13. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ruháknál szerintem tökmindegy..kinyúlik, kikopik, elszakad akármi lehet.Cipőknél szoktam csak márkásat venni általában.De aztis azért mert kényelmesebbek általában..
2018. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez még messze nem az a kategória. A Deichmann eleve a kínai szintjén van.
2018. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van az a szint ami megéri még pl:Boss, Calvin Klein, Burberry(bár ez már magasabb árkategória), de a Gucci , Hermès meg ilyenek nekem nem váltak be.
2018. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kabátból és cipőből megéri a drágább, másból nem feltétlenül.
2018. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Ezeket nevezed márkának? :D :D

Hasonlíts akkor össze pl egy Gas, Replay, G-Star, Dsquared farmert egy Zarással vagy New Yorkeressel aztán majd észreveszed a különbséget. :D

2018. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ezek nem márkásabbak


Hogy ne nagyon drágát említsek, egy gabor, s oliver, rieker, vagabond cipő között hatalmas a különbség egy deichmannos akármilyenhez képest. Nekem van ami 3-4 éve meg van, talpaltatom, kiboxolom (gabor márkájú) és tökéletes még mindig, a bőr is épphogy megtört de szépre, nem repedezett szét. :)


Meg sokszor az anyagot érdemes inkább figyelni, a kialakítást, a varrást, van sok sok árulkodó jel.

2018. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok: telente lehet egy 10 ezres deichmann cipőt venni télre, ami beázik, vagy egyszer egy jobbat leárazáskor 20-25 ezerért is akár, de az évekig a barátod lesz.

persze ha úgy is megunnád és kidobnád akkor mindegy

2018. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyedül cipőből és télikabátból érdemes egy jobb (nem divat) márkát venni. A túraszer gyártóknak igazi űr cuccaik vannak már, amik 5 évet simán kiszolgálnak akkor is ha nem csak suliba/munkába jársz benne.

A többi ruha (póló, pulóver, nadrág stb.) bőven jó a takko, ca, vögele, newyorker szint.

Zara meg a többi túlárazott kacat. Semmi pluszt nem kapsz a pénzedért a páváskodáson kívül.

2018. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!