Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akik szeretik a...

Lányok, akik szeretik a magassarkúkat, hogyan jött ez ki belöletek es tudtok uralkodni azon a vagyon hogy mindig új magassarkút szerezzetek be?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
volt egy tanárom gimiben, aki csak és kizárólag magassarkút hordott. azt mondta, kényelmetlen a lapos talpú. ez azért van, mert az achilles ina annyira megrövidült az állandó lábujjhegyden állástól, hogy mikor lapostalpút vett fel, nem tudott eleget nyúlni. teljesen rugalmatlan lett. úgyhogy én a helyedben vagy nem hordanék magassarkút, vagy rendszeresen váltogatnám
2018. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A készlet és a Kínát elrendezi helyettem, ugyanis a lakossági boltokban szökőévente egyszer találok olyan cipőt, ami teljesen megegyezik az elképzeléseimmel.
2018. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*készlet és kínálat
2018. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretem, de nem veszek állandóan újat.
2018. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem belőlük jött ki, hanem cipőboltban veszik.
2018. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon ritkán találok olyat, ami tetszik.
2018. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig is utáltam a magassarkúkat, kényelmetlennek és r#bancosnak tartottam. Egy felesleges termék ami arra van, hogy kicsinálja a lábam :D

Aztán beütött a kamaszkor meg a nőies, elegánsabb stílus utáni vágyódás. És megszerettem őket. A magassarkú csizmák a kedvenceim. Azon kívül hogy tartást ad és jól néz ki, télen nem csúszok el benne. Bármilyen hótaposót, drága és ronda csúszásmentes bakancsot vettem mindig olyan táncot lejtettem a jégen és havon, hogy bármelyik break táncos megirigyelhette volna. A "táncom" végén lévő nagy finálé pedig űberelhetetlen pofáraeséssel végződött.

Szóval a magassarkú csizmák, amiket én vettem eddig, azok nem áztak be soha és nem csúszok el bennük.

Ha tehetném mindig vennék egy-egy új darabot de sajnos nincs 20ezrem rá minden hónapban.

2018. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!