Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 év körüli lányok, nektek...

20 év körüli lányok, nektek az elegánsabb vagy a sportosabb férfi stílus jön be jobban?

Figyelt kérdés
Nyilván helyszíntől is függ, de ha mondjuk egy sima utcai viseletet nézünk; szövetkabát + valamilyen sötétebb nadrág + bakancs vagy egy szőrmés pufikabát farmerral, esetleg melegítőnadrággal + sportcipő?
2018. dec. 14. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Elegánsabb. 20/L
2018. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mind2. Bar a sportosabban a melegítő helyett farmerrel teszene. A melegitő maradjon meg otthoni" jàtszós" ruhànak.
2018. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem is az elegánsabbak. 20L
2018. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pasiból eleve a 30-asok. Nekik meg elég gáz a mindennapokban a sportos cucc, még ha tornatanár is. :)
2018. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok ugyan de hidd el az elengás tarol. Pláne ha randizni viszed a kiszemeltet sose menj sportosan sport cipõt felejtsd el. Öltözz divatos de elegáns ruhába.
2018. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

„Pasiból eleve a 30-asok. Nekik meg elég gáz a mindennapokban a sportos cucc”


30 fölött tilos sportosan öltözni? Hmm. Érdekes. Biztosan férfias jellem az, aki az ilyesféle kényszeres megfelelés tengelyére fűzi fel a megjelenését?:)

2018. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én magamon s páromon is imádom az elegánsabb ruhadarabokat + jobban kiemeli az alkatunkat.

Imádom őt nézegetni olykor mi hogy áll neki 😉


Pufikabáttól falat tudnék ásni körmökkel😂


25/N (27/F)

2018. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elegánsabb

a sportos is oké, de akkor inkább egy szőrme nélküli matt kabát, egy jó szabású de nem tapadós farmer, egy kényelmes sportcipő ami nem futócipő. Szóval az ne legyen olyan divatos akkor hanem az egyszerűségre törekedjen de férfiasan


22L

2018. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!