Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Rocker, Skinhead stílis ki...

Gon99 kérdése:

A Rocker, Skinhead stílis ki szerint sexi?

Figyelt kérdés
hello a társaságomba van pár ilyen srác a barátnőikkel és én személy szerint undorítónak tartom hogy még nyáron is munkavédelmi bakancsba járkálnak hogy csak 3 naponta fürdenek és a dög bort isszák persze tudom hogy nem mind ilyen de jó 99% igen a rockerok pedig miért nem borotválják a hónaljukat soha?

2018. dec. 14. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Alapban bejönnének, de sajna én is csak a lepukkant réteget látom.

Ilyenek sajnos nem kerülnek az utamba: [link]

2018. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a grunge stílust jobban bírom.
2018. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó azért ne általánosíts.

A legtöbb rocker azért nem ilyen lecsúszott alak.


Az én párom is rocker/metalhead


Igényes magára, minden nap fürdik normálisan tiszta cuccokba öltözik, soha nem büdös meg ilyenek, viszont nem borotválja a hónalját...amúgy is miért lenne elvárás, hogy egy férfi borotválja?


Nyáron de még télen sem jár acélbetétes bakancsban és egyáltalán mem iszik kannás bort, sőt, semmilyen alkoholt nem fogyaszt.

2018. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem a stílusuk miatt lepukkantak.
2018. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valaki igénytelen, nem a zenei ízlését vagy a szubkultúrabeli hovatartozását kell hibáztatni. Vagy a "mainstream" emberek között nincsenek olyanok, akiken gyűrött, mosatlan ruhák vannak, akik félnek a víztől és a szappantól, meg isznak, mint a gödény, és olyan az otthonuk, mint ahol bomba robbant? :D Ha a válasz igen, akkor úgy néz ki, egyelőre bujkálnak előlem. Ami azt illeti, eddig több tiszta és igényes rockert láttam, mint nem rockert.


Már 4 éve rocker vagyok, ami az öltözékemen is látszik, és az igényesség szobra vagyok. Még a földre/fűbe se vagyok hajlandó leülni, a padokat és a buszon az üléseket is leporolom előtte, ha látok egy apró plezúrt egy könyv gerincén vagy egy foltot a padlón, akkor én ugrok először. És igen, minden nap fürdök is, ha nagyon meleg van, akkor naponta többször is, használok ugyanolyan tisztálkodási szereket meg parfümöt, mint a többi, egyszerű halandó, bármilyen meglepő. :P

A piercingjeimet és a bakancsomat is mindig tisztán tartom, egy olyan ruha darab sincs, amit úgy felvennék még egyszer, hogy ne lenne előtte kimosva. Ezt a borotválkozós dolgot, meg nem tudom, honnan szedted.

Acélbetétes bakancsot hordok nyáron is, ennek meg az, az egyszerű oka, hogy tetszik, másrészt nem annyira meleg, mint gondolják. 3-4 centi a talpa, nem olyan közelségben érintkezik a lábad a betonnal, mint egy kis saruban vagy papucsban, nem is forrósodik úgy át. Amikor mások arról panaszkodtak, hogy csuromvíz a lábuk a kis balerina cipőikben meg papucs cipőikben, az enyém akkor is száraz volt.


Miután meg én is ezt a stílust preferálom, ha kizárólag külsőségekre megyünk, és nem intelligenciára meg a belső tulajdonságokra, akkor igen, előbb megakad a szemem egy ilyen srácon, mint aki hétköznapi öltözködésű.

2018. dec. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azé nem kéne általánosítani!!!!! Én csak 4 hetente fürdök, fagyállós bort iszok, a farkam meg olyan szőrös hogy ki ült rá a korpa!
2019. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!