Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miniruhahoz (hosszujju) ami...

Miniruhahoz (hosszujju) ami bezs szinu, fekete harisnya es a bokacsizma passzolna hozza? Termeszetesen magassarku. Vagy zart magassarku jobban illik hozza jobban?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
En testszinu harisnyat vennek fel hozza, de igy is tokeletes. Es szinten magassarku bokacsizmaval vennem fel.
2018. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fekete harisnyával vedd fel. Testszinűvel szerintem túl világos lesz minden. De nézd meg mindkettővel és amelyikkel jobban mutat. Én cipővel venném fel, de bokacsizmaval is jó. Esetleg ha van képed az összeállításról úgy könnyebb lenne nekunk6is véleményt mondani.
2018. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy bézs ruhám, mindig fekete harisnyával hordtam, cipőt meg mindig a napomhoz igazítottam (ha sietős volt, akkor lapostalpú bokacsizmát vettem fel)
2018. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fekete harisnya fix, a cipon gondolkozom! ☺️ Egyenlore nem tudok kepet mutatni mert megrendeltem a ruhat de sajnos meg nem erkezett meg!:) koszonom a valaszokat
2018. dec. 15. 15:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat alkalomra lesz:)
2018. dec. 15. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy magassarkú hosszúszárú csizma.
2018. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!